Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Ludzie ratujcie !!!!

  1. #1
    Kendzierzawiec
    Guest

    Ludzie ratujcie !!!!

    suchajce mam węża malutkiego 26 cm machoniowy a niemam osesków !!!!Mój wąż długo już niejadł !
    czy jest ktoś z 3masta kto może poratować ????
    pisze to na tym forum bo zawsze tu pisałem a niektuży chodowcy pajaków też myszy chodują

    jak ktoś sie znajdzie z oseskami do sprzedania to prosze niech zadzwoni 663 84 73 jestem Kuba, (Gdynia)


  2. #2

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    A nie ma w sklepie myszek japońskich? Są o wiele mniejsze niż normalne, może jakbyś ją oszołomił to wąż by ją zjadł...

  3. #3
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    eh są mszki japopńskie ale muj wąż ih niezje zamały


  4. #4
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    ja swoja zbozowke na poczatek karmilem malymi zabami, ktore lapalem w stawie

    Moze byc nawet kawalek surowego miesa, ale to rozwiazanie polecam absolutnie w OSTATECZNOSCI!!!

    ech.. sorki, ale ja Ci nie pomoge

    moj waz tez musial sie bez oseskow na poczatku obejsc :]


  5. #5

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    W sklepach zoologicznych można dostać żaby, tylko że takie dla terrarystów... Można też węża karmić martwymi myszami, wiec całej japońskiej byś nie musiał podawać... A najlepiej to sam załóż hodowle myszek! To w końcu nie jest trudne Dałabym ci oseski ale mieszkam za daleko.

  6. #6
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    a czy można dać np połowe myszki ???? jeśli hodzi o życie węża to niepowstrzyma mnie przecięcie myszy na puł :|
    ehhh mój wąż już zadługo niejadł.


  7. #7
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    co tam sie bedziesz myszami przejmowal.

    Jednak z tym przecieciem myszy na pol....

    Co do hodowli myszy nigdy nikomu tego nie proponowalem i nie zaproponuje, bo wystarczyl jeden chory osobnik, zeby cala moja hodowla poszla w krainy szczesliwosci w 2 doby ;[


  8. #8

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    możesz sprubować z tą myszą... Tylko nie przecinaj jej żywcem... Żal mi wszystkich biednych myszek które idą na karme Ja sama hoduje myszy od ok 7 lat, ale one nie są na karme, bo i tak nie mam nikogo kto by je zjadł.

  9. #9
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    Ja mialem troche inna historie

    Kiedys swojej slicznotce kupilem szczura.
    Jednak byl taki zwawy i ruchliwy, ze nie mogla go zlapac.
    Wtedy zrobilo mi sie go zal i od tej pory go hoduje. To jeden z moich najlepszych kumpli ;]

    Nazwalem go Bolek.

    Ten szczur to istny kaskader ;]

    Gdyby w moim miescie byly jakies mrozone myszy, to bym kupowal wezowi.
    Ale taka wiocha nie ma mrozonych myszy >
    Wiec musze kupowac zywe myszy, szczury, myszoskoczki, a w ekstremalnych przypadkach (kiedy waz juz nie je miesiac) chomika.

    W kazdym razie nie hoduje juz myszy, bo strasznie mi w pokoju smierdzialo, mimo, ze codziennie im sprzatalem.
    Ale nie to bylo powodem tego, ze nie hoduje, bo jak juz pisalem, cala hodowla padla z powodu jakiejs choroby.


  10. #10

    Re: Ludzie ratujcie !!!!

    Ja też mam szczurki
    Uważam że to super zwierzątka, w wiekszości bardzo sympatyczne i bardzo inteligentne. Nigdy żadnego z moich bym weżowi nie dała! Jak już to takie z zoologicznego, nie wychowane u mnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •