Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pająk górnik?

  1. #1
    Detergent
    Guest

    Pająk górnik?

    Mój pajak (czrwononogi 4cm) caly dzien kopal w swoim terrarium (pod korzeniem) az w koncu do kopal sie do dna terrarium teraz w tym miejscu nie ma torfu. Co mam zrobic wsypac ten torf spowrotem czy moze zostawic wszystko tak jak jest. (I to raczej nie jest przygotowywanie sie do wylinki poniewazostatnia przechodzil 4 tygodnie temu).

    Pozdrawiam Detergent. Prosze o pomoc.

  2. #2

    Re: Pająk górnik?

    a jaka jest temp. w terrarium? Pająki zakopują sie jak jest im za gorąco.

  3. #3
    Detergent
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    Temp. Jest ok 27 st. pajak siedzi na korzeniu blisko lampy wiec chyba nie jest mu za goraco.

  4. #4
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    hehe muj 1,5 centymetrowy albopilosum wykopał jak na siebie ogromną norke (jamke, jak kto woli) byćmoże pająk czuje sie zagrożony i brakuje mu kryjówki do kturej może sie shować.


  5. #5

    Re: Pająk górnik?

    Kendzierzawiec, no nie rób sobie jaj. Co ty masz, niepełne podstawowe ?

  6. #6
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    chodzi ci oto że powiedziałem że pająk zakopuje sie dlatego że niema sie gdzie ukryć ???? czy dlatego że niepowiedziałem że jest mu zagorąco i dlatego sie zakopuje ????


  7. #7

    Re: Pająk górnik?

    Nie, chodzi mi o "muj", "kturej", "shować", "zagorąco" itp. Ty robisz to specjalnie ?

  8. #8
    Dziewuszka
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    zgadzam sie z jimbo narzekasz na loodzi wokolo a bledy robisz walace po oczach....
    wracjac do tematu 27 stopni to moze mu byc za goraco
    pozdro. zmieniejsz do 25


  9. #9
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    dobra jak zbierzeci 10 osub kture przyłączą sie do tego żeby mnie zmusić pisać "normalnie" to zaczne pisaćze słownikem w ręku ale jak narazie niema mowy


    (w tym texcie jest tyle błęduw rze .... nawet kropki niema


  10. #10
    LOK
    Guest

    Re: Pająk górnik?

    Pająkowi nie jest chyba za gorąco poniewaz praktycznie caly dzien przesiaduje na korzeniu blisko zarowki. Co zrobic nasypać na dno trochę torfu a moze nie?

    LOK=Detergent

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •