@walter (---.179-202-24.mtl.mc.videotron.ca)

"Zerknalem sobie na strone R.Westa (fajna strona)........"

fajna ? zawiera fotografie ktore sa przeznaczone do sprzedazy (agentura promocyjna)

"....- on naprawde jest POLICJANTEM?"

jest ( a przynajmniej byl w 2001)


"Coz ... mialem okazje zetknac sie z kilkoma przedstawicielami "tubylczej" policji ... wyjatkowe przyglupy, co wcale
nie musi oznaczac ze R.West jest typowym przedstawicielem swojego zawodu :-)"

oczywiscie ze nie... w nawet na pewno nie....


"Facet naprawde musi miec ogromny zasob wiedzy na temat ptasznikow....."

dlaczego musi ? Facio jezdzi co prawda po swiecie i duzo widzial, ale on fotografuje i filmuje
( o hodowli jako takej nie ma w ogole mowy - o nie trzyma zadnych ptasznikow, a o hodowcach wyraza sie jak o zboczencach albo wykolejencach (twierdzi np. ze hodowcy ptasznikow przyczyniaja sie do wytrzebienia populacji Poecilotherii w naturze, kiedy od dawna wiadomo ze glownym faktorem jest zniszczenie srodowiska naturalnego w Indiach i Cejlonie, a od lat nie sprowadza sie stamtad ptasznikow (poza kilkoma egzemplarzami nowych gatunkow)