Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: B.SMITHI

  1. #1
    Paweł Chrobrowski
    Guest

    B.SMITHI

    dzis otrzymalem b.smithi nie wiem czym mam go karmic on ma 1cm z nozkami a wiec poradzcie gdzie co i jak

  2. #2
    Adrian Furman -AdN-
    Guest

    Re: B.SMITHI

    pinkami sa w kazdym wedkarskim (pokruj na kilka czesci i daj mu) ja nie bedzie chciec jesc to nie panikuj... pocztaj posty duzo jest o mlodych pajakach tu.


  3. #3

    Re: B.SMITHI

    jak długo szła paczka?? i ile zapłaciłeś za przesyłke??????


    pozdrawiam

  4. #4
    Dziewuszka
    Guest

    Re: B.SMITHI

    spoko loodzie ja zyje w wawa a pinek nie ma musialam sie zadowolic muchami larwami ale to nic :P


  5. #5
    Paweł Chrobrowski
    Guest

    Re: B.SMITHI

    35ZL ZA CALOSC!!!! TANIO I PACZKA SZLA 24 H JA NP DZI RANO BYM WYSLAL TO JUTRO DO GODZ 16 JUZ BYS MIAL

  6. #6

    Re: B.SMITHI

    Sorki 35zl to cena z pająkiem?? jeśli z to napisz ile sama przesyłka. Ps a z jak daleka szła do Ciebie paczka (ok ilu km tak + - )

    Pozdrawiam

    Metus

  7. #7
    EL G FRESH
    Guest

    Re: B.SMITHI

    dobre pytanie Metus. Sam bym chcial wiedziec bo dopiero mam pewna kwote a wiem ze w czasie zimowym mozna nabyc jedynie "konduktorska" przesylke. Wiec czekamy na odp!!!

  8. #8

    Re: B.SMITHI

    Przesyłka konduktorska kosztuje ponoć na max 25zł. Natomias ja próbuje sowiedziec się ile kosztuje przesyłka priorytetem.

    Pozdrawiam

    Metus

  9. #9
    Paweł Chrobrowski
    Guest

    Re: B.SMITHI

    Kosztuje 5zl jak chcecie dam wam namiary na hodowce ktury sprzedaje b.smithi muj nr gg to 3972358 kontakt o kazdej poze dnia i nocy dzieki narazie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •