Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: PYTANIE DO WAS :)

  1. #1
    Paweł Chrobrowski
    Guest

    PYTANIE DO WAS :)

    GDZIE MOGE DOSTAC MACZNIKA MLYNARKA!!?? POMUZCIE

  2. #2

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    W niektórych sklepach zoologicznych są (jednak niestety w niewielu). Poszukaj w takich, w których są jakieś egzotyczne zwierzęta(pająki, jaszczurki itp.)

  3. #3

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    ja hoduję mączniki i zoofobasy.
    jestem z Poznania.
    gdzie mieszkasz Paweł.?

  4. #4

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    Witam !!
    Nie wiem jak tam jest u Ciebie ale u mnie (w Białymstoku) mało gdzie można kupić mącznika. a jak już to tylko na zamowienie bo nigdzie w Białym nie ma churtowni żadnego robactwa i przywożą z Łodzi raz w tygodniu. za kilka maczniakow trzeba zapłacic 7zl a za kilka świerszczy 10zl.
    ps mam pytanko do każdego kto może mi pomóc. Dla swojego pajączka kupiłem białe robaki w wędkarskim ale one szybko pozamieniały sie w kokony! i juz ich nie ma. w lodówce ich trzymać nie moge. w pokoju jest za ciepło i szybko są do d..... a na podworku jest juz za zimno. świerszcze i maczniaki tak jak juz pisalem drogo i na zamówienie. więc co moge zrobić??

  5. #5

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    jeśli miałeś białe robaczki, a teraz masz "kokony" to trzymaj je dalej i muchami karm pająka. wrzuć mu zwykłą latająca muchę, a on zrobi resztę.

  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    dokladnie

    ja tak zrobilem i pajakowi smakowalo to chyba nawet lepiej niz pinki


  7. #7
    Adam Sikora
    Guest

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    mam pytanie czy moge karmic pajaka bialymi robakami zanim przeistoczom sie w muchyPaweł Chrobrowski napisał(a):
    >
    > GDZIE MOGE DOSTAC MACZNIKA MLYNARKA!!?? POMUZCIE

  8. #8

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    można ale lepsze byłyby świerszcze.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    można i to całkiem dobry pokarm dla spiderlingów, no i tańszy od świerszczy.

  10. #10

    Re: PYTANIE DO WAS :)

    no nie wiem... biale robaki kosztują 1,80zł i jest ich sporo ale długo nie wyżyją w lodówce a w ciepłym szybko zamienią się w kokony i bedą do du..... a świerszcze 40gr sztuka. świerszcze mozna chodować a białych nie. Pozatym słyszałem że pająki chętniej pożerają świerszcze niż białe. Robaczki maja tą zaletę że są łatwiej dostępne.....

    Pozdrowionka ;]
    Metus

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •