Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

  1. #1
    [RED-689]
    Guest

    cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    Question1. Co kupic? Pomurzcie jakiego ptasznika kupic? Mama bosi sie tata muwil ze wyzuci a babcia ma arachnopfhopie..

    Question2. Czy terarium 2x2 wystarczy na ptasznika?

    Question3. Pomurzcie muj pajonk nie je od dfuch dni nie wiem co robic!!!!

    Question4. HUUUUUra 1wylinka, 2wylinka, pizdugwizdu do 40 (x kazdy nowy cHODOWCA...)

    Question5. Dzisiaj NIE FIEM JAK ale uciekl szukalem tam szukalem tu.........



    GHNNMMMMMMMMMMmm... zapomniaUem o czyms? :-)


  2. #2

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    )))))
    ja terz chcem kópić pajonka, ale nie wiem jakigo wybrac. Pan w slepie powiedzial rze ma miec tanie ale jeszcze nie wiedział jakie. Majom być latwe dla poczontkójącego. I bendzie też maił jakieś pajonki nieptaszniki, takie małe, tanie z czerwonom klebsydrom na tej banieczce na końcu pajonka. Morze mi nawet da takiego gratisa jak wezme 3 inne pajonki. NIe wiem tylko jakie wybrac. A jak bedem kupywac tez terariuma to dostanem specjalne robaki dla pajonków, takie co nie gnijom w rzoladku jak je pajonk polknie.


  3. #3

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    ZGRYWUSY ;[ NO WIECIE CO? TAK SIE NABIJAC. qrcze no jak wam nie wstyd? stare konie i takie glupoty gadac!! )))))))))))))

    Pozdrowionka

  4. #4
    [RED-689]
    Guest

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    SZA! bo i twoje posty odnajdziemy! :-) Jak sie nie uspokoi walne kilka krosspostow i posypie sie do tego ip + nicki ....

    UPDATE (nawet microsoft je robi wiec czemu by nie heheheh):

    Question1.01SE :-)
    Czy morzna wyslac pajonka przesylka poleconom? czy morze lepiei zeby byla zabespieczonym listem jako szklo. Czy przykleic dwa znaczki czy tszy i za ile zlotych. Znaczek za dwadzjescia groszy to nie za durzo? Kolega odbierau od konduktora ale ten pozazau mu kase numer 5 i tam wziou pajonka... w liscie... CZY JA TESZ TAK MOGE?

    Question4.01 BETA EDICTION (PODSTAWA - BEZ TEGO NIE ZACZYNAi)
    Czy moge brac paionka na renke? Czy on mnie pokonsa czy moze oluwkiem na poczatku go posmyrac? Czy bedzie pamietau swoje imie i czy zrobi fikouka albo siad? Jak go wytresowac tak aby nie pogryzl mamy ani taty? aha mnnie terz...


  5. #5

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    No nie wytrzymam!! Aż jad wam kapie z kłów.... Fajnie jest się zgrywać jak juz się tyle wie co???? No tak fajny temat pośmiać się z nowych zielonych hodowców co??? Qrcze ludzie!!!!! przecież w tym forum nie o to chodzi... Wiem że niekóre pytania wydają sie wam śmieszne ale komuś kto je zadaje najwidoczniej nie!!!!!. Wiecie myśle że trochę chumoru na pewno nie zaszkodzi ale takie zgrywy to moim skromnym zdaniem sa nie tak do końca na miesjcu....... ps a na początku swoich chodowli jakie pytanka przychodziły wam do głowy he???? Ale co tam nie dajmy sie zwaroiwać.......
    Aby świat stał się lepszy....... ))))))))))))))

    Pozdrawiam Metus

  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    a ja i tak bede zalkadal watki, zeby sie wylinkami chwalic


  7. #7

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    A jam myśliż - ja mojemu kendzierzakowi (po 3 wylince) wżóciłem dorosłom mysze. Mineły 3 dni i nic... mysza rzyje!!! Po następnych 5 dniach patsze a tu nie ma pajonka!! -myśliż ,że wszedl do myszy i jom zjada od srodka?

  8. #8

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    Spokojnie. Nie wyśmiewam się z pytań poczatkujących, bo sam często jeszcze nie znam podstaw. Dopiero zaczynam zabawę w pajączki i jeszcze duuuużo nauki mnie czeka w tej dziedzinie.
    Chodzi mi raczej o to, że jak widać po forum, nikt nie czyta wcześniejszych postów. Niektóre pytania pojawiają się niemal co tydzień. Często dotyczą takich spraw, że wystarcza odpowiedź: zobacz w opisie gatunku. To raczej świadczy o braku zinteresowania ze strony pytających tym co się dzieje na Forum. Ja czytam wszystko co mnie interesuje, inni widać wolą zadać pytanie nie szukając już istnjiejących odpowiedzi. To wyważanie otwartych drzwi. A wystarczy przejrzeć kilka ostatnich postów o podobnej tematyce.
    A ortografia to juz inny kwiatek. Sam piszę z błędami ale staram sie z tym walczyć. I jak mi ktoś zwróci uwagę bedę wdzięczny, bo moze wreszcie (na stare lata) coś z tego zapamiętam.


  9. #9
    [RED-689]
    Guest

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    Dokladnie! Potwierdzam! Juz nasze babki mowily: JEZELI NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA TO SLUCHAJ! Wystarczy zdac sie na zdrowy rozsadek + poczytac albo poprzednie strony albo opisy (do ktorych co prawda nie jest za wielki link no ale...). Inaczej bedziemy wiedziec ile przeszedl wylinek pajak Pana X a ile Pana Y a reszte postow bedzie mozna czytac dla zabawy i poprawienia humoru.
    Orfografia i ''cooltowe rozmufki'' to tez inny temat i raczej nik tu nie jest dziewczynka w spodniach do kostek i nikomu tutaj tym nie zaimponujecie. Jedno zajakniecie mozna zrozumiec ale za calego posta tak pisanego..............#$^&^$#^!#^%$%^@oforz


  10. #10

    Re: cHISTORIA cHODOWCY PTASZNIKuf...

    dobre dobre!!!!!!!!!!! ;D ;] ))))))) he he he

    Pozdrawiam ^**^

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •