Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Samo Zycie ...

  1. #1
    walter
    Guest

    Samo Zycie ...

    Bywa i tak - niedoszla kandydatka na moja kolejna (trzecia) malzonke oswiadczyla, ze albo ONA albo moje ROBACTWO!!!

    Wielka szkoda ... bedzie mi jej bardzo brakowalo ...
    Tak sie tym zmartwilem, ze jutro kupie sobie g. rosea ...

  2. #2

    Re: Samo Zycie ...

    @walter:
    "Bywa i tak - niedoszla kandydatka na moja kolejna (trzecia) malzonke oswiadczyla, ze albo ONA albo moje
    ROBACTWO!!! "

    nigdy bym nie pomyslala ze tacy ludzie jeszcze istnieja....... (tzn. tacy jak ta kandydatka)


  3. #3
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Samo Zycie ...

    Walter jestes THE BEST !!!
    Naprawde
    Pozdrowienia dla ciebie

    Jesli nie akceptowala twojego robactwa, to znaczy, ze cie nie kochala.

    Nie martw sie

    Jeszcze poznasz taka, ktorej sie pajaki spodobaja

    Tak jak moja panna

    Nie powinienes rezygnowac z marzen i zainteresowan, dla kobitki


    I kup sobie tego pajaka



  4. #4
    Huhros
    Guest

    Re: Samo Zycie ...

    hehe
    Walter prawdziwy z Ciebie hardcore'owiec
    jak mogla wyzwać Twoje pupilki od robactwa ???
    brrr
    powinna dostać w tube
    proponuje: kup sobie 2* Rosea a co tam nie czesto traci sie kandydatke na żone


  5. #5

    Re: Samo Zycie ...

    qrcze no a moglo byc tak pieknie....... Ale moze zmieknie... moja tez tak mowila. mowila tez ze jej noga wiecej w moim pokoju nie postanie a teraz przychodzi...a pajaka nazwala "Krysia" moze nawej jej sie spodobal?!

    Pozdrawiam Pajaczek na szczescie ^**^

  6. #6

    Re: Samo Zycie ...

    No coż nie można mieć dwóch przyjemności naraz...

    Pozdrawiam

  7. #7
    Huhros
    Guest

    Re: Samo Zycie ...

    wiadomo
    z ptasznikiem nie musisz chodzic do restauracji, nie wyzywa na Ciebie, nie robi fochów, zadko go karmisz, jest wierny i nie musisz sie o niego motac-bierzesz siano, idziesz do sklepu i juz go masz


  8. #8

    Re: Samo Zycie ...

    no i jego nigdy nie boli głowa...


  9. #9
    walter
    Guest

    Re: Samo Zycie ...

    z ostatniej chwili ...
    moja "Pani" dzisiaj laskawie oswiadczyla, ze ostatecznie zgadza sie na skorpiona, skoro juz jest - natomiast o obecnosci pajaka nie ma mowy!

    W odpowiedzi przedstawilem jej sliczniutka, nowiutka "Rosy" w nowym terra ... kurde, ale ladna!!! - jak odbiore aparat z naprawy, zrobie jej fotke.

    Pokazalem jej nawet posty na forum (g***o zrozumiala bo po polsku zna zaledwie kilka slow ... Francuzka ...)

    Dawno nie slyszalem takiego wrzasku, podkreslonego walnieciem drzwiami na odchodnym!

  10. #10

    Re: Samo Zycie ...

    Hello

    Fryta Ty lepiej uwazaj bo jak to niechcacy jakims trafem Twoja pani zobaczy to mozesz miec........ kto wie co babie ztrzeli do glowy. ;]

    ps qrcze no od wczoraj nie moge postawic zadnego polskiego znaku!? co jest?? Nigdzie indziej nie ma tego problemu tylko tu? co z tymi znakami??? polskie znaki wygladaja tak : B|[ (tylko trzy da sie postawic "polskie znaki" a reszty po prostu wogole nie pisze)

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •