Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: brachypelma vagans

  1. #1
    kostal
    Guest

    brachypelma vagans

    jak chodowac tego pająka (jaka powinien miec temperature i wilgotnosc jak ja utrzymac), co jaki czas ten pajak przechodzi wylinke

  2. #2

    Re: brachypelma vagans

    Przeczytaj opis

  3. #3
    Atrax Robustus :-)
    Guest

  4. #4

    Re: brachypelma vagans

    taaaak. Ten też potrafi pisać ale z czytaniem widać ma problemy. Opis! Tam znajdziesz wszystko. Po to powstał.


  5. #5
    Huhros
    Guest

    Re: brachypelma vagans

    wylinke przechodzi tak jak kazdy pajak - jak jest mały to czesto a jak jest duzy to rzadko (im wiekszy tym rzadziej)
    wilgotnosc utrzymujesz skraplajac co jakis czas terra woda

    a tak wogole to wez przeczytaj opis i tam znajdziesz wszystko
    z tego co piszesz to wydaje mi sie ze jestes poczatkujacy, ja osobiscie nie polecam za bardzo tego ptasznika osobie, ktora nie miala wczesniej doczynienia z pajakami bo nie nalezy on do tych bardzo zrownowazonych (inaczej rzecz biorac Wagi sa psychiczne i miewaja odjeby)- bedziesz chcial czyscic terra, skoczy na Ciebie, przestraszysz sie a on zwieje za szafe i tyle go widzieli- kilka godzin poszukiwan mozesz sobie juz zarezerwowac


  6. #6
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: brachypelma vagans

    Wystarczy miec koordynacje i wyobraznie, a z kazdym pajakiem mozna sobie tak czy inaczej poradzic. Trzeba tylko uwaznie przeczytac opis i opinie terrarystow, a potem sie do nich stosowac. Wtedy nic sie nie stanie.
    Lepiej na poczatek jednak kup sobie cos mniej "zmiennego".
    Ta agresywnosc to cecha osobnicza.
    Trzymalem kilka vagansow w rece, ale inne nie daly sie wziac i atakowaly.
    Roznie to z nimi bywa.


  7. #7
    Huhros
    Guest

    Re: brachypelma vagans

    widzisz ja mialem doczynienia w zyciu z trzema Roseami
    z czego
    pierwsza jest spoko, druga jest srednia (kiedys chciala mnie dziabnac ale mialem ja na spodniach i ugryzła tylko moje gatki - pusta bestja a co do tzreciej to rzuca się na wszystko co widzi
    i jak to jest z ta nieagresywnoscia??
    kup sobie Kedziora albo Ognistego i bedzie wypas


  8. #8
    dzerk
    Guest

    Re: brachypelma vagans

    Posiadam Vagansa i ich charakter jest naprawde bardzo zmienny. coprawda hoduje go ok 3 miesiecy ale zdazylem sie z nim jush zapoznac !!! jednego dnia bez problemu bralem go na reke a drugiego balem sie otwierac terra !! Teras kilka wg mnie potshebnych rad dla poczatkujacego ( ja tesh zaczalem oda vagansa )


    1. kup sopie termometr i hydrometr ( pomiar wilgotnosci ) te pajaki lubia ok 23-25 stopni wilgotnosc 60 - 70 %
    2. Krujówka z połowy orzecha wg nie za bardzo konieczna ( natomiast jesli dogrzewash terra zaroofkom konieczna gdyz pajak ten wg mnie nie lupi siedziec non stop pod zaroofkom ) miseczka z woda


    Przed wylinka nie je dosc dlugo wiec sie nia mrtw jak przez 2 tyg nie bedzie kciał rushyc swiershcza

    Pajak bardzo energiczny i łakomy

    Pozdrooofka


  9. #9

    Re: brachypelma vagans

    powinienneś najpierw zapoznać się z wymaganiami tego pająka a dopiero później go kupić. opis jes bardzo konkretny...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •