-
Re: POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
opisales krople krwi pajaka (pozbawiona hemoglobiny, stad kolor)-najwazniejsze, ze zatamowanie jej wycieku nastapilo szybko i samoistnie, w przeciwnym wypadku byloby raczej kiepsko. oswajaj ptasznika, nie pozwol mu zdziczec
jak napisal neon, po wylince bedzie ok przypominam ze u dobrze odzywionych ptasznikow po wylince moga sie rekonstruowac nawet utracone konczyny, wiec glowa do gory, nie przejmuj sie
pozdrawiam serdecznie. www.reveille.prv.pl
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum