tak pajączek jednak cos w sobie ma co przyciąga hodowców
a tak apropos moja smithi tez wielkoscia nie grzeszy(1,1cm)
lecz jest dla mnie piekna tak jak 6 czy 7 centymetrowa
a tak wogóle atrax robustus czy zaglądasz na chat a jak tak to jaki nick
bo jakos nigdy nie moge w ciebie utrafic
w tej chwili czekam(pod choinke)na lividum albo cyaneoubescens
z tym drugim to jak sie do swiąt wyrobię(ewentualnie wskarzcie mi
osobę, która moze miec dostęp do cyaneob)
P.regius(72cm)
B.smithi(1,1cm)





Odpowiedz z cytatem