Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kiedy wylinka?

  1. #1

    kiedy wylinka?

    Czesc. Moje maluszki (B. albopilosum) przeszly drugą wylinke ok. 20 grudnia. Kiedy moge sie spodziewac nastepnej? Tryzmam je w dzien w temperaturze ok 27 stopni, a w nocy tak jak w pokoju jest, czyli 19-20.
    Z jaką mniej wiecej czestotliwoscia w tych warunkach bedą przechodzic wylinki? Pozdrawiam.

  2. #2

    Re: kiedy wylinka?

    moje male mialy srednio co miesiac ale jak temp spada ci do 19 to troche im sie spozni


  3. #3
    Huhros
    Guest

    Re: kiedy wylinka?

    ja tez mowie ze gdzies przez pierwsze pol roku to wylinka co miesiac (wiadomo ze zalezy tez o temperatury i karmienia- i wiecej tego tym czestsze wylinki)


  4. #4
    Looo
    Guest

    Re: kiedy wylinka?

    Cze Hari milo Cie tu znalezc
    2wylinka 20 grudnia???-moje w tym czasie sa juz po czwartej- linialy dwa razy w listopadzie i raz w grudnie...hmmm, ale to moze ta spadajaca temperatura- moje maja stale 28st. Czas najwyzsz na kabel grzewczy- swierszcze tez sie beda cieszce ( i rosnac szybciej)
    Pozdrawiam

  5. #5

    Re: kiedy wylinka?

    sorki, że nie ten temat...
    Looo masz GG ?? bo też jestem z Gdańska ... i co hodujesz i wogule...


  6. #6

    Re: kiedy wylinka?

    dwa razy w listopadzie?? ...bo Ty je sterydami pewnie karmisz ;P
    ale masz racje, najwyzszy czas na kabel. Musze je troche pogonic do wzrostu, bo tylko jedza, a wciąz takie malutkie...
    Tez pozdrawiam


  7. #7
    Looo
    Guest

    Re: kiedy wylinka?

    GG na razie nie mam, co do hodowli to uprawiam pokarmowke (bezkregi) , b.albopilosa i aksolotle. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •