Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Czy dobrze zrobilem??

  1. #1

    Czy dobrze zrobilem??

    Mialem do wyboru za ta sama cene P.Regalisa - 9cm z nogami (samica) i P.Formose 4cm z nogami (plec nieznana). Wybralem P.Formose. Czy dobrze zrobilem?? Co moglibyscie mi powiedziec o tym gatunku?? Jeśli ktoś wie coś o tym pajaku to niech napisze... Z góry dzieki Acha jakie imie byście mi zaproponowali dla tego osobnika??


  2. #2
    Huhros
    Guest

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    no to jedziem...
    wystepowanie India
    dlugosc 12-13 cm ( z nogami 17-18)
    temperaturka 24-28 °C
    wilgotnosc 80%
    dosyc duza szybkosc i calkiem niezla agresywnosc
    warunki hodowli w sumie takie same jak innych Poecilotherii (nie chce mi sie opisywac- wejdz na net i przyczaj sobie
    W sumie to prawie to samo co regalis, ale na przyszlosc najpierw pytaj, pozniej kupuj
    pozdrawiam...


  3. #3

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Huhros ==> "W sumie to prawie to samo co regalis, ale na przyszlosc najpierw pytaj, pozniej kupuj " ---- ale ja na zdecydowanie sie mialem niecale 20 min a pozatym zdążyłem zamienić kilka zdan z Atraxem Robustusem THX ATRAX mam nadzieje ze miales racje no i z samym sprzedawca :>


    A ktoś jeszcze jakoś to podsumuje?? Cos podpowie?!


  4. #4
    Huhros
    Guest

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    jesli tylko 20 min to OK


  5. #5

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    uważam, że dobrze że kupiłeś formose w końcu regalisa mozesz zawsze kupić, ten gat. co kupiłeś jest rzadszy na pewno od regalisa.

    Pozdrawiam

  6. #6

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Hi Metus,

    moze pasujace imie dla twojej formosy mogloby sie zaczynac na J.. ?


  7. #7
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Hehe Metus
    No to chyba dobrze Ci poradzilem. W sumie faktycznie regalis jest bardzo popularnym ornamentalem w hodowlli, a formose do sprzedania widzialem 4 razy na tym forum, dlatego taka okazja moze sie predko nie trafic.
    A co do imienia, to czasem warto sobie poczytac mitologie Grekow i Rzymian. Heh, wiem, ze to smieszne, ale czasem mozna na cos fajnego wpasc. Np.: Nike (tak kuzynek nazwal swojego amstadffa). Moze cos Lord Of The Rings ? Hmm. Sheloba ?
    Albo po prostu Tekla.
    A moze Therion :]
    eh.. nie bede sie blaznil ;]
    Sam najlepiej wymyslisz


  8. #8

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Do Kryśki i Zuźki to imie na "J" chyba najlepiej pasuje


  9. #9

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Heheheheh...tak myślę, że ornamental "JACA" świetnie się będzie komponował w towarzystwie takich dam i sobie poradzi...)))))
    PS1. Jadziu a Ty kogo miałaś na myśli???
    PS2. Jaca mam nadzieję, że się nie obrazisz..
    Pozdrawiam
    Pablos

  10. #10

    Re: Czy dobrze zrobilem??

    Jaca nie bardzo pasuje mi do Kryśki i Zuźki... :/


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •