Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Znow troszke o ROSEi

  1. #1

    Znow troszke o ROSEi

    Witam

    Pamietacie jak pisalem o mojej rosei co byla bardzo agresywna teraz jakos sie uspokoila co prawda nie biore jej na reke, ale juz nie atakuje patyka wkaldanego do terra a nawet ucieka siedzi czesciej w kryjowce i co najwazniejsze nie je czyzby zblizala sie WYLINKA????

    Co myslicie o wypuszczaniu pajaka na okoliczna polane ????

    Pozdrawiam


  2. #2
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    NIE ! To debilizm


  3. #3
    Awikkularia
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    To, że ptasznik nie je, wcale nie oznacza, że zbliża sie wylinka. Dotyczy to zwłaszcza G. rosea. Najprawdopodobiej robi sobie dłuższą głodówkę. A propos, kiedy Twój pająk miał poprzednią wylinkę?

    Z tym wypuszczeniem na łono przyrody to nie przesadzaj, ptasznik to nie królik...

  4. #4
    Wiking88
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    weż ja wpusc sasiadowi do mieszkania bedzie beka

    Pozdwawienia dla sąsiadów chodowców pajęczaków!!!

  5. #5
    walter
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    Jesli na spacerek to obowiazkowo pejcz z kolczatka!


  6. #6
    coka anwald
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    ..i kagancem,nie zapominajac o smyczy


  7. #7
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    I obowiazkowo lopatka, zeby po nim sprzatac, jak narobi sasiadom pod domem.


    Te ptaszniki to raczej niejadki i wiadomo, ze linieja dosyc rzadko, wiec niekoniecznie to musi byc wylinka. Moja mala smithi po 6 wylince tez nic nie jadla ostatnio (chyba ponad tydzien), a teraz zre, jak szalona, wiec glodowka i jakas strachliwosc nie musi oznaczac wylinki (nie musi, ale moze


  8. #8
    Huhros
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    tydzien? a co to za glodowka jak ptasznik nie je tydzien - glodowka jest wtedy gdy nie je przez przynajmniej 2-3 miechy
    Rosee to niejadki? w porownaniu z Auratum czy Albopilosa to istny "pasibrzuch"


  9. #9
    Awikkularia
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    Huhros, to zależy od osobnika. Moje Brachypelmy bez wyjątku jedzą jak wściekłe. Ale jak były w "normalnym" dużym terrarium, nie chciały nawet najtłustszego świerszcza. Przerzuciłam pająki do mniejszych pudełek i zaczęły jeść...

  10. #10
    Huhros
    Guest

    Re: Znow troszke o ROSEi

    zgadzam sie Awi. zapomnialem dopisac, ze chodzi mi o mojego, ale nie chcialem zapychac forum postami


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •