Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mech jako podłoże

  1. #1

    Mech jako podłoże

    Czy mogę wsadzić mojemu ptasznikowi jako podłoże mech? Bez obawy , że zalęgną sie w terra jakieś robale przyniesione z lasu?


  2. #2
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: Mech jako podłoże

    Najlepiej dac pajakowi mozliwosc wybru. Sypnij w jednym miejscu wlokno kokosowe/torf i czesc terrium wyloz mchem. On jest dobry, jako dodatek :]
    Sam mam u regalis i pajak czesto na nim siedzi.
    Jesli chodzi o robale, to przynies mech i wloz go do wody na pare godzin, to wszelkie zywotka powinny wyplynac


  3. #3
    Huhros
    Guest

    Re: Mech jako podłoże

    dokladnie
    kilka osob zamiescilo na forum terra, w ktorych znajdowal sie mech i podobno ich ptaszniki lubia na nim przesiadywac, wiec: mech- czemu nie ?


  4. #4

    Re: Mech jako podłoże

    torche zielani nigdy nie zaszkodzi ja tak mysle tez chce wylozyc kawalek mchem zobaczymy czy pajak bedzie siedzial


  5. #5

    Re: Mech jako podłoże

    ja tez mam w terra mech ale tylko dla ozdoby. Nie wiem czy jest to najlepsze podloze bo moje pajaki niezbyt chetnie na nim przesiaduja. W kazdym badz razie jezeli chcesz umiescic mech w terra to najpierw musisz go dobrze wymoczyc. wloz go na kilka godzin do letniej wody ( docisnij czyms zeby nie wyplynal na powierzchnie wody) potem wymien wode i tak kilka razy. potem troche przesusz i moze go wlozyc do terra :-). Czy twoj pajak go polubi czy nie tego nie wiem wiem napewno ze fajnie to wyglada :-) Moje rzedko korzystaja z tego "dywaniku" :-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •