Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: płyty korkowe

  1. #1

    płyty korkowe

    gdzie moge kupić płyty korkowe takie jak w biofilu gdzieś w okolicach śląska


  2. #2

    Re: płyty korkowe

    Szukaj w hipermarketach budowlanych, w sklepach też takiego rodzaju. Pytaj sie o korek prasowany, mówią też korek tech niczny Ja wczoraj znalazłem sklep z takim korkiem u siebie znaczy sie w Gliwicach Adresu dokładnego nei znam ale jest on na ulicy Chorzowskiej koło zjazdóki na 2 Urząd skarbowy, po przeciwnej stronie jest pasaż i tam sklep z napisami różnymi + KOREK. Na tym skrzyżowaniu jest też stacja benzynowa


  3. #3

    Re: płyty korkowe

    Obok IKEA w Katowicach jest też salon meblony AGATA, o ile mi wiadomo jest tam Dom Korkowy, może tam coś znajdziesz.


  4. #4
    djtommi
    Guest

    Re: płyty korkowe

    w domu korkowym znajdziesz tylko musisz zamówic bo nie kiedy nie maja na składzie akurat tego jesli chcesz adres i wszsistko inne to wejdz w opcje szukaj i znajdz moje posty o korku i domu korkowym znajdziesz tam adresy www do wszystkich domów korkowych w polsce, oraz nazwe korka ktory to jest


  5. #5
    mu
    Guest

    Re: płyty korkowe

    ja radze ci wziąść z biofilu ja już zamówiłem i czekam a nie ma się czego bać a wybur jest good i zawsze są

  6. #6
    djtommi
    Guest

    Re: płyty korkowe

    nie oplaca mu sie biofil skoro w domu korkowym jest o duzo taniej poazatym ma pod nosem i nie musi placic za przesylke


  7. #7
    Migawa
    Guest

    Re: płyty korkowe

    Jedź do sklepu CASTORAMA na Roździeńskiego koło Carrefour'a. Tam ostatnio widziałem bardzo fajny korek.


  8. #8
    mu
    Guest

    Re: płyty korkowe

    do migawa .W kastoramie korek ma może 3 mm a na biofilu z 3 cm i można w nim żeźbić a to różnica

  9. #9

    Re: płyty korkowe

    jakis nowy nurt w sztuce? rzeźba w korku? rzeczywiscie ten korek z biofila jest zupełnie inny i naprawde bardzo fajny , ale jezeli komus chodzi o to żeby troche odszpecic OSb i zarazem zrobic ochrone przed wilogocią to korek z castoramy sie nadaje.


  10. #10
    djtommi
    Guest

    Re: płyty korkowe

    ten z domu korkowego ma tez 3 cm a mozna sobie nawet grubsze zamowic


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •