Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Faq

Mieszany widok

  1. #1

    Re: Faq

    "I to jest nowa startegia syntezy, i to jest nowa koncepcja sztuki." ))
    Jeszcze jedno. "Co to jest ten cały CITES i czy musze rejestrowac pająka?"


  2. #2

    Re: Faq

    ej ale ja mówiłem o takim czyms jak ó=u ch=h rz=ż i tylko w tych przypadkach bo j=i sie niestety nie równa :]

  3. #3

    Re: Faq

    majon oni racjem taleko do z da pisofniom ni zajetsiesz


  4. #4

    Re: Faq

    ortografia jest ważna. Ja już nawet nie czytam postów, przy których muszę się zastanawiać "co poeta miał na myśli". A keNdzierzawiec powinien za posty dostać jakąś nagrodę ...literacką?


  5. #5

    Re: Faq

    frytka a co dy takhim analwabedom jesdes


  6. #6

    Re: Faq

    hehehe racja walter tak namieszał ze zie rozczytac nie mogłem
    hihih

  7. #7
    Huhros
    Guest

    Re: Faq

    a ja mam takie:
    1. "moj ptasznik jest bez lewej nogi, czy zdechnie czy noga kiedys odrosnie"
    2. "dlaczego moj pajak nie zrzucil do konca wylinki?"



  8. #8
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Faq

    wow ale sie tych maili narobiło z Faq dla początkujących zrobi sie fachowy opis. Dzięki za pytania(będzie trudno )) )

    PS Atrax podobno też robisz FAQa ?? prawda to ??? hehe
    PSS kiedy ja pisze posty to prawie zawsze porusza się kwestie ortografi


  9. #9
    Nook
    Guest

    Re: Faq

    Chyba zapomnieliście jeszcze o czarnej plamce na odwłoku pająka z tego co widze )))


  10. #10

    Re: Faq

    ... i o "A co się stanie, jak jestem uczulony...?" :->


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •