Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: A JAK JESTEM UCZULONY?

  1. #1
    gandahar
    Guest

    A JAK JESTEM UCZULONY?

    CO MOŻE MI SIE STAĆ, JAK MNIE UKĄSI PAJĄK , A JESTEM UCZULONY?
    A POZATYM CZĘSTO SIĘ ZDAŻA GDY KTOŚ JEST UCZULONY NA JAD PAJĄKÓW?
    JAK MYŚLICIE, NIC MI NIE JEST PO UKĄSZENIACH OWADÓW,
    (TYLKO PO GRZYBACH )TO CZY MOGĘ BYĆ UCZULONY NA JAD PAJĄKÓW?
    GDZIE MOGĘSIE ZBADAĆ CZY JESTEM PODATNY NA JAD?

  2. #2
    Spodek2
    Guest

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    O Boże... Ile będziesz razy zadawał to samo pytanie? I jeszcze z zepsutym Caps-Lockiem w klawiaturze?

    Jeśli jesteś uczulony, to najprawdopodobniej umrzesz. Najłatwiej sprawdzić dając się ugryźć.


  3. #3
    Mixman
    Guest

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    jAK JESTES UCZULONY TO SPUCHNA CI PLUCA I NIE BEDZIESZ MOGL ODDYCHAC, UMRZEC W PRZECIAGU 30 MIN. A SMIERC BEDZIE BARDZO BOLESNA.
    hehe...


  4. #4

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    jak cie uwali pajak slabo jadowity a nie jestes uczulony to ci reka spuchnie itp mozesz miec omdlenia i swedzenie(naszczescie moja wiedza nie jest poparta wlasnymi doswiadzczeniami chyba nie jest to zbyt popularne aby byc na to uczulonym ale moze ty jestes ja zaryzykowalem a jak bedziesz uwazal to jest male prawdopodobienstwo ze cie rabnie


  5. #5

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    ja tez jestem alergikiem ale nie wiem czy na pajaki a z checia bym sobie kilka sprawil tylko sie troche boje.

    P.S. Chba nie mowicie serio o tej smierci???

    a przy okazji mam pytanie czy z skorpionami jest tak samo???

  6. #6
    Huhros
    Guest

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    jesli alergik moze umrzec po ukaszeniu przez zwykla pszczole, to po ugryzieniu przez ptasznika moze rowniez miec "duzy problem"


  7. #7

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    Dzieki huhros jednak zajme sie skorupiakami

  8. #8
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    wystarczy, ze bedziesz ostrozny. Poza tym ukaszenie alergika przez ptasznika nie zawsze oznacza smierc. Czasem to moze byc tylko zwykla pokrzywka, ale jesli dostaniesz wstrzasu anafilaktycznego, to tachykardia, hypotonia, co moze doprowadzic do smierci. W kazdym razie, jesli kupisz sobie albopilosum, to nie licz raczej na to, ze Cie ukasi. Slyszalem moze o jednym wypadku ukaszenia czlowieka przez albopilosum, ktory zakonczyl sie wstrzasem anafilaktycznym i to nie jest tak calkiem pewne, bo uslyszalem to od jednego forumowicza.
    Tutaj napisalem charakterystyczne objawy anafilaksji:
    http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=2855&t=2705
    w ogole poprzegladaj sobie watek. Pawel Chrobrowski napisal tu o tym wypadku ukaszenia czlowieka przez kedzierzawca.

    W kazdym razie szansa, ze Cie ten pajak ukasi jest minimalna.
    Raczej nie powinienes sie bac. Wystarczy, ze nie bedziesz go bral na rece i sprzatal mi w rekawicach...peseta...chociaz tez nie wiem, po co, bo albopilosum broni sie wyczesywaniem wloskow.


  9. #9

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    dzieki pocieszyles mnie

  10. #10

    Re: A JAK JESTEM UCZULONY?

    Witam!
    W pełni zgadzam się z Przedmówcami..możesz być spokojny..
    To że czasem opisujemy tu "straszne" sytuacje nie oznacza, że zdarzają się one często..ryzyko jest naprawdę znikome!
    Pozdrawiam
    Pablos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •