ja powiem że to napewno sam przeżyłem ten horror właśnie dzisiaj ok godziny 12 pająk leżał na bou przyczepiony do szyby i sie nie ruszał przestraszyłem sie bo było ostatnio strasznie niemrawy wiec go przesunołem i zaraz patrze że coś wyłazi z niego i dopiero sie dowiedziałe że pajączek ma wylinke tylko biedak sie namęczył bo przeszedł ją leżąc na brzuchu ale sie udałoi i wszystko było w jest w jak najlepszym porządeczku .
Moim zdaniem to wylinka