Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

  1. #1

    Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    Cześć,

    mam pytanie - jaka byłaby optymalna wielkość docelowa terrarium dla 4 dorosłych osobników A.metallica?
    Powiedzmy że dla 1 osobnika dobre będzie terra 30x30x50cm, czy dla 4 osobników w takim razie odpowiednia będzie wielkość 120x30x50cm??
    Chciałbym urządzić coś na kształt prawdziwej dżungli - z odpowiednią ilością roślinek etc. (byćmoże sztuczne, bo wiem że żywe będą zniszczone prawdopodobnie).

    Proszę o jakieś informacje w tej sprawie - wszystkie informacje jakie znalazłem traktują o terra dla 1 osobnika.

    Poza tym - czy, a jeśli tak to jak duże znaczenie ma płeć wszystkich osobników?

    Pozdrawiam


  2. #2
    dee jay
    Guest

    Re: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    też mnie to interesuje. ale jakoś niewidze nawału odpowiedzie(

  3. #3
    Spodek2
    Guest

    Re: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    Bo generalnie to nie jest zbyt dobry pomysł trzymać je razem.

    Nie mylcie "tego pająka ewentualnie można trzymać z innymi i przy odrobinie szczęścia sie nie pozagryzają" z "hurra, wrzućmy pięć avikularii do jednego zbiornika"...

    Po co sie (i je) meczyc, skoro mozna poprostu porozdzielac?


  4. #4

    Re: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    spokojnie mozna w takim trzymac chociaż wydaje mi się iż lepsze by było zabrać te 20-30 cm długości i zrobić szersze i troszke wyższe- ponieważ one swoje gniazda robią często nad sobą widziałem terrarium z A. metalica i jedno gniazdo było około 20 co nad ziemią w rogu terrarium a 2 z 40 cm nad tym 1 prawie na samej górze terra. np. 100/40/70 było by także dobre.

    Pozdrawiam

  5. #5
    dee jay
    Guest

    Re: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    generalnie nikt sie ciebie nie pytał czy to dobry pomysł tylko jakie powinno byc terraa......

  6. #6
    dee jay
    Guest

    Re: Wielkość terra dla 4 Avicularii...

    mam do ciebie pytanie : czy masz już te teraa?
    jakiej wielkości będziesz wsadzał to niego pajączki?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •