Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czy to jest choroba?

  1. #1

    Czy to jest choroba?

    No więc mój A. geniculata podczas dzisiejszego jedzenia dzisiejszego jedzenia dziwnie się zachowywał tzn. co jakiś czas miał takie jakby chwilowe drgawki przednich odnóży. Czy to źle? Mam 2 podejżenia.
    1 Może to dlatego, że dostał 2 dzień pod rząd jeść. Nie wiem czy podawanie jedzenia codziennie ma jakiś wpływ na zdrowie pająka, ale może to to.
    2 Może dlatego że przed podaniem dzisiaj świerszcza podałem mu do jedzenia pokarm dla młodych ryb akwariowych i suszone rozwielitki.
    Jeżeli te drgawki to coś złego to jak to leczyć?
    Za wszystkie odpowiedzi dzięki.

  2. #2

    Re: Czy to jest choroba?

    z tego co wiem to może być śmiertelna choroba dla pająka... musisz kupić witamine b complex w kroplach i rozpuścic pare kropel w wodzie którą spryskujesz terrarium....
    na tą chorobe pajak moze umrzeć, ale nie musi jak go wyleczysz...


  3. #3

    Re: Czy to jest choroba?

    Tą witamine to się kupuje w aptece czy gdzie. A jak spryskam tą witaminą też zdrowego pająka to nic mu nie będzie?

  4. #4
    walter
    Guest

    Re: Czy to jest choroba?

    Jezeli Twoj pajak jest doroslym osobnikiem, prawdopodobnie zwyczajnie sobie "bebnil" w podloze starajac sie nawiazac kontakt z partnerem/rka ("bebnia" osobniki plci obojga).
    Czasami robi tak moja 7,5 cm B.boehmei.

    ... mam nadzieje, ze tylko to jest przyczyna.


  5. #5

    Re: Czy to jest choroba?

    Mój pająk jest młodym ok 4 cm wielkości pajączkiem po 8 wylince

  6. #6

    Re: Czy to jest choroba?

    Czy ktoś może podać powody tej choroby i jak szybko pająk umiera.

  7. #7

    Re: Czy to jest choroba?

    ojj nie powiem ci tego... ty nie masz spryskiwac pajaka tylko terrarium w którym on jest... wit b complex kupisz prawdopodobnie w każdej aptece, taka w kropelkach, bo tabletka sie chyba nie nadaje... prawdopodobnie zdrowemu też się nic nie stanie... ale tu proszę o potwierdzenie Awikkularii, bo od niej sie o wszystkim dowiedziałem, ale jak jakaś inna osoba też miała taki przypadek to niech się wypowie


  8. #8

    Re: Czy to jest choroba?

    chciałem się spytać czy moge mu podać coś takiego? Vitaminum B Compositum w tabletkach które bym rozpuścił w wodzie ale nie wiem w jakiej ilości. Gdybyście byli tak mili i mi odpowiedzieli byłbym bardzo wdzięczny.

  9. #9

    Re: Czy to jest choroba?

    Daj se spokój ze spryskiwaniem, a vit. B complex nakarm świerszcze, które podasz później ptasznikowi...


  10. #10
    Awikkularia
    Guest

    Re: Czy to jest choroba?

    Moim zdaniem nic temu pająkowi nie jest.... Jeżeli to się powtórzy, to znaczy że ptasznik jest chory, a jeżeli nie, to znaczy że to przypadek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •