Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: NAWILŻANIE

  1. #1
    CD/Tombik
    Guest

    NAWILŻANIE

    Witam
    Jak nawilzacie/polewacie woda terraria pajeczakow... Oczywiscie nie chodzi mi o to ze niewiem jak to robic ale sa rozne metody... Niektorzy wlewaja pare kropel do ziemii/torfu a niektorzy ze spryskiwacza leja woda od gory [ imitacja deszczu ]. Jak wy to robicie ?

    -------------
    Pozdrawiam
    CD/Tombik

  2. #2
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: NAWILŻANIE

    Moje pajaki sa na razie w malych pojemnikach, wiec uzywanie spryskiwacza jest zbyteczne. Wstrzykuje wode w podloze i lekko skrapiam scianki.


  3. #3
    CD/Tombik
    Guest

    Re: NAWILŻANIE

    Witam
    Wstrzykujesz wode w podloze [czym ? strzykawka ?]. Skrapiasz scianki
    [czym ? spryskiwaczem ?]

    -----------------
    Pozdrawiam
    Pragne Wiedzy

  4. #4
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: NAWILŻANIE

    Sorx
    Nie napisalem zbyt jasno.
    Wstrzykuje strzykawka i pryskam po sciankach tez strzykawka.
    Ale to sie wkrotce zmieni, bo regalis przeniose do faunaboxa.


  5. #5

    Re: NAWILŻANIE

    Ja moim maluchom kapie po kroplach, delikatnie naciskajac spryskiwacz. Kilka kropel i torf jest mocno wilgotny. Pozdrawiam.


  6. #6

    Re: NAWILŻANIE

    juz napisalem na ten temat w poscie ponizej ps w malutkim terra z moja smithi wstrzykuje rowniez wode w podloze za pomoca strzykawki.


  7. #7
    Huhros
    Guest

    Re: NAWILŻANIE

    raz na tydzien wlewasz odpowiedznia ilosc wody do terra i po klopocie- po jakims czasie dojdziesz do wprawy i bedziesz wiedzial ile tego wlewac


  8. #8

    Re: NAWILŻANIE

    Ja spryskuję spryskiwaczem po ściankach i po podłożu. Oczywiście nie pryskam na pająka. Zawsze możesz mu zostawić jakiś suchy kąt.

  9. #9

    Re: NAWILŻANIE

    ja raczej wylewam czasami spryskuje ale tylko torf bo na sciankach zostaja biale kropki i cos mi sie zdaje ze pajakowi to rybka i tak ma miseczke z woda natomiast malucha w "kliszach" strzykawka na torf z jednej strony i kropelke na scianke bo nie maja naczynka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •