Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Higrometry

  1. #1

    Higrometry

    Czy ktos wie, gdzie w internecie mozna kupic jakies higrometry?? W www.karusek.com.pl juz patrzylem, nniestety tam nie ma. Znalazlem sklep gdzie sa ale opis tego produktu jest ponizej mojej krytyki...http://www.um-um.pl/sklep/katalog/ad...ords=hydrometr


  2. #2

    Re: Higrometry

    Bo tam masz hydrometry (do akwarium). Mierza gestosc wody. Higrometr mierzy wilgotnosc powietrza. Chcesz taki profesionalny elektroniczny czy taki zwykly wakazowkowy za jakies 17 zł?


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Higrometry

    www.gekon.lublin.pl !! tam mają chyba po 19,5 zł !! ) ja czekam mają mi na jutro do sklepu sprowadzić )

  4. #4
    CD/Tombik
    Guest

    Re: Higrometry

    Dla pajeczakow [ metus dal ten topic tutaj - na forum pajeczym ] nie potrzeba higrometrow. Przynajmniej do wiekszosci gatunkow.

  5. #5

    Re: Higrometry

    Ej cd/Tombik moge zapytać ile gatunków pająków hodujesz i jak długo ?????????


  6. #6
    CD/Tombik
    Guest

    Re: Higrometry

    hoduje b. smithi oraz p. imperatora mam je od jakiegos tygodnia. Pół roku temu miałem b. albopilosum ale biedaczek padł . Memphis jesli masz zastrzezenia co do moich wypowiedzi to przyjme kazdy chocby krytyczna uwagę.

  7. #7

    Re: Higrometry

    higrometr potrzebny mi jest jak najbardziej do terra z moimi pajakami. Potrzebuje takiego powiedzmy do 100zl.
    Ps CD/Tombik mysle, ze troche za odwaznie czasem sie wypowiadasz.. Nie chce Cie pouczac ani krytykowac, ale musisz sie jeszcze troszke nauczyc......


  8. #8
    CD/Tombik
    Guest

    Re: Higrometry

    Metus jestem przygotowany na kazda krytyke, w koncu jestem nowy i nalezy mnie pouczac . A poza tym prosze dokladnie czytac moje posty powiedzialem ze przy wiekszosci ptasznikow [ 90 % brachypelm ] higrometry nie sa potrzebne. Rozmawiałem z wieloma hodowcami takimi ktorzy hoduja ptaszniki dla uciechy i obserwacji i z takimi ktorzy z tego zyja i wiem ze przy wiekszosci ptasznikow wystarczy dotknac ziemi i sprawdzic wilgotnosc "na dotyk". Sa takze trudne gatunki przy ktorych higrometr jest niezbedny, To samo napisałem w poscie wyzej tylko ze w wielkim skrocie ;-). Ale dziekuje za krytyke i przy kazdym moim popelnionym bledzie prosze mnie pouczac. W koncu po to tu jestem - aby uczyc innych i byc uczonym.

  9. #9

    Re: Higrometry

    To ja mam taki wlasnie za 17zł. kupiony w zoologu (taki okrągly) i nie narzekam. Mam go luzem i jak potrzebuje to go do swierszczy na jakis czas włoze, albo do gekona, pajaczkow lub karaczanow. Sprawdze wilgotnosc, poprawie i po jakims czasie wyjmuje. Patent sie sprawdza


  10. #10

    Re: Higrometry

    Hari powiedz mi czy taki higrometr ma możliwosc regulacji, czy ma coś w w rodzju śrubki, z tyłu obudowy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •