Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

  1. #1

    pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    czy koniecznie jest potrzebny ten przyzad chyba higrometr :-) czy dajecie rade bez niego?

  2. #2
    Huhros
    Guest

    Re: pytanie

    nie jest potrzebny, ja nie mialem nigdy higrometru i nie zamierzam sie w niego zaopatrywac a moje zwierzatka maja sie dobrze


  3. #3
    Atrax Robustus :-)
    Guest

    Re: pytanie

    Ja sobie daje rade bez niego.
    Trzeba umiec spryskiwac "na oko", tak, zeby podloze nie zmienilo sie w bloto, ani zeby nie bylo przesuszone.
    Ale nie twierdze, ze hygro sie nie przydaje.


  4. #4

    Re: pytanie

    Zależy do jakich pająków. Np Brachypelmy możesz spokojnie hodować bez niego. Natomiast przy gatunkach bardziej wymagających na pewno się przyda.

  5. #5

    Re: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    ja na poczatku sobie kupilem ale z czasem nauczylen sie mniej wiecej okreslic wilgotnosc mysle ze na poczatek warto ale nie dla pajaka tylko dla siebie zeby miec pewnosc ze warunki dla twojego pupila sa OK


  6. #6
    :: batmex ::
    Guest

    Re: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    tez tak sadze - na poczatek jest potrzebny , aby sie nauczyc, no i przydaje sie do testowania roznych sposobow/cykli ogrzewania/oswietlenia , itp, z reszta nie trzymam zadnego zwierzaka w terra , ktore najpierw przez jakies 4 dni nie `sprawdzalo sie` z calym `umeblowaniem` , ale bez zwierza

    pozdr
    bat


  7. #7

    Re: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    Nie.
    szkoda wywalać pieniądze. Ja hoduje różne stawonogi od ładnych paru lat i jakoś obchodzę się bez higrometru.

  8. #8

    Re: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    ile taki cacko kosztuje???

  9. #9

    Re: pytanie - czy potrzebny jest higrometr?

    od 18 zl do .... ok 500zl


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •