Co do jedzenia, to moze nie zdechnie z glodu w tak duzym terrarium...bo przeciez w koncu cos znajdzie, ale i tak powinienes przeniesc do mniejszego. Ja na poczatku uzywalem pudelka po jogurcie, a teraz trzymam smithi`ego w pojemniku po salatce i jest ok, bo terytorium jest odpowiednich rozmiarow.
Sloik to bardzo dobre rozwiazanie, bo widocznosc jest o wiele lepsza.
Pozdrawiam.