zakladając ze 2 terra (duze) są takie same tylko w 1 jest termometr od termorugulatora a zaruwki w obu terrariach sa tej samej mocy to mozna zalozyc ze bedzie taka sama temperatura w obu terrariach chyba
No bo w termoregulatorze jest jedno wejscie na wtyczkę ale jak bym dał złodziejkę na 2 wejscia i podpiol 2 zaruwki i kazda zarówka w innym terrarium tej samej wielkosci to bylo by chyba dobrze nie wiem. Ide dzis kupic termoregulator :-) jak nie bedzie padac.