Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

  1. #1
    XBeAsT
    Guest

    Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Czy ptaszniki wysyłane pocztą czesto docierają "całe"?
    Czy to całkowicie bezpieczne wysyłać pocztą ptaszniki???

  2. #2
    Krychol
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Nie jest to całkowicie bezpieczne wysylac pocztą ptaszniki. Ale do mnie np przyszły całe i zdrowe. Jak dobrze sie je zabezpieczy to przyjdą całe i oczywiście najlepiej wysyłać w tygodniu a nie na week. Poza tym jeśli są wysyłane priorytetem to nalezy włozyć je do specjalnej koperty (tej ochronnej), małe pajączki zawinąć w np chusteczki higieniczne nawilone i włozyć do kliszy. Tak przyszły do mnie pajączki po 7 i 3 wylince całe i zdrowe!!!

  3. #3

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    w swojej, co prawda niedługiej, lecz intensywnej, "karierze" handlowej wysłałem jush kilkadziesiąt pająków i nie zanotowałem strat związanych z podróżą.

  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Wszystko zalezy od hodowcy i pogody.
    Jesli bedzie za goraco, to moze byc niebezpiecznie.
    Poza tym, jesli hodowca dobrze zabezpieczy paczke, to rowniez ewentulne uszkodzenia mechaniczne mozna prawie wyeliminowac


  5. #5
    911
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Ja dzis dostalem moje pajaczki od awikularii, i po zimnej nocy nic im niebylo, jedyne co sie stalo to sie pudeleczka pootwieraly (wina poczty), na pierwszy rzut oka myslalem ze pajaki niezyja, ale po 2 godzinkach i przeprowadzce irminia biega i oglada pudeleczko w ktorym siedzi

    Nie boj sie nic im sie nie stanie


  6. #6
    Awikularia_
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Dzięki za ostrzeżenie. Następnym razem przykleję wieczka taśmą klejącą. Pierwszy raz się to zdarzyło... Jakaś inna poczta? :P Teraz jeszcze lepiej zabezpieczę przesyłkę.

  7. #7

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    wiesz co awikularia, ja tesh miałem taką sytuację, że pudełko się otworzyło i od wtedy zaklejam taśmą izolacyjną

  8. #8
    Dxe
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Awi ale pajaczki nawet sie nie ruszyly, siedzialy sobie na papierze w srodku jakies pancerne pajaki masz


  9. #9
    Ptarantirii
    Guest

    Re: Niebespieczeństwo przesyłkowe...

    Ja mam zamiar dostać juz niedługo Brachypelme boehmei i sie boje troche ze mi przyjdzie uszkodzony

    Hysterocrates Gigas(4 wilinka)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •