Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ucieczka vagansa

  1. #1
    Fizz
    Guest

    ucieczka vagansa

    trzy dni temu ucieka mi z terrarium brachypelma vagans, nie moge jej znalazc.Przetrzepalem caly pokoj i nic ! Miala okolo 3 lata i nie wiem teraz czy mogla wyjsc przez uchylone okno na zewnatrz (mieszkam na 5 pietrze) czy tez schowala sie gdzies w mieszkaniu w ciemnym miejscu i nie chce wyjsc. Jesli mieliscie podobne sytuacje prosze o pomoc.


  2. #2
    michasz
    Guest

    Re: ucieczka vagansa

    uuuuuu to musial juz byc byk.szukaj a znajdziesz...a jak nie to kiedys moze go spotkasz w lozku =]


  3. #3
    michasz
    Guest

    Re: ucieczka vagansa

    i co znalazl sie ?!?!?!?!


  4. #4
    Fizz
    Guest

    Re: ucieczka vagansa

    niestety nie znalazl sie, i watpie ze sie juz znajdzie. Chociaz cos nie chce mi sie wierzyc ze wyszedl przez lekko uchylone okno wn nocy. A pokoj przetrzepalem porzadnie.Nie wie co z nim sie stalo


  5. #5
    michasz
    Guest

    Re: ucieczka vagansa

    moze sie jeszcze znajdzie...a co Ty go trzymalaes na parapecie ze myslisz o oknie??mogl przeciez wyjsc z pokoju )


  6. #6
    Fizz
    Guest

    Re: ucieczka vagansa

    niestety drzwi do pokoju sa zawszsze w nocy zamkniete o to sie zdarzylo wlasnie w nocy, poza tym sa szczelne wiec nie bylo mowy o tym. Minely ponad dwa miesiace a po pajaku aniu sladu dziwne, nie sadzicie ? kupilem juz nowego, po tamtym pozostaly mi tylo odwloki z wielinek Mam nadzieje ze z tym nie bede mial takiego problemu


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •