Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: problem ze świerszczami

  1. #1

    problem ze świerszczami

    Mam pytanie: dlaczego moje świerszcze się zjadają? Wiem że są kanibalami ale pokarmu jest pod dostatkiem i codziennie wymieniam


  2. #2

    Re: problem ze świerszczami

    Daj świerszczom surowego mięsa , lub gotowanegp jajka, to może ostudzi ich kanibalistyczne zwyczaje.


  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: problem ze świerszczami

    To na pewno ostudzi ich kanibalistyczne zwyczaje.
    Pozywienia daj jeszcze wiecej, niz masz teraz.

    Aha...dawaj surowe mieso i nie dawaj solonego.


  4. #4

    Re: problem ze świerszczami

    Troche ostudzi. ...ale i tak pewnie będa sie zjadac Daj im więcej kryjówek, zeby mogly w spokoju wylinki przechodzic, bo taki swierszcz po wylince to apetyczny kąsek.


  5. #5
    Lukas Cool
    Guest

    Re: problem ze świerszczami

    Po co wam karmić świerszcze :-/ Nie rozumiem przeciesz one są dla pająka albo skorpiona co nie ??? :-)

    Chyba, że to chodowla pokarmowa

  6. #6
    PaWeL^
    Guest

    Re: problem ze świerszczami

    Czesc

    Lukas Cool niektórzy kupują większą ilość świerszczy i jak by im nie dawali jeść do by zdechły z głodu !!

    pozdro

  7. #7

    Re: problem ze świerszczami

    wlasnie.. w styczniu kupilem 20szt. od tamtej pory nie kupilem ani jednego... a mam ich ze 100... magia ?? ) zebym nie karmil nie mialbym ani jednego... ps moje nie "cykaja"


  8. #8
    Lukas Cool
    Guest

    Re: problem ze świerszczami

    spoko
    jak tak szybko się pozmnażają to też chyba zakupie większom ilośc
    i (chyba) będe im dawał nawet jeść

  9. #9

    Re: problem ze świerszczami

    Jak na razie dawałem im jabłko, sałatę, marchewkę i chleb ale jutro sprobuje dac im jajko i mięso. Dzięki za odpowiedzi!


  10. #10

    Re: problem ze świerszczami

    Polecam kapustę pekińską i otręby pszenne. Do tego sucha karma dla kotów lub psów. Ja to podaję i bardzo rzadko się zjadają. Do tego szybko rosną. Oczywiście muszą też mieć sporo kryjówek. Świetnie do tego nadają się wytłaczanki od jajek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •