Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

  1. #1

    a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Moja a. genikulata pracuje caly czas nad tym, azeby caly torf z terra usypac po jednej stronie swojego domku. czy to oby normalne? biega po golym szkle i zrobila sobie juz taka sciane z torfu. Oswietlenie jest raczej ok, nie sadze, zeby chciala sie w ten sposob oslonic przed zbyt intensywnym grzaniem. Co o tym sadzicie?

    PZDR

    hlas

  2. #2

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    tak to normalnie i nie tylko geniculata tak robi np. A. seemani też nie ma sie co przejmować.

    Pozdrawiam

  3. #3

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Moja A.geniculata też tak robi.Przebudowuje sobie norke co jakiś czas szczególnie przed i po wylince ,grzebiąc i przenosząc torf.Robi to od samego początku kiedy ją kupiłem a to już prawie 9 miesięcy.Także jak widze ,że kopie to wszystko jest ok.

  4. #4

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    moja albopiloska również kopie sobie zdrowo i zasypuje włóknem kokosowym co sie da... ciekawie to wyglada... w domku nie ma żadnego podłoża, wszystko wyrzuciła i można ją od spodu obserwować )

  5. #5
    Krychol
    Guest

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Moja geniculatka po 7 wyl zachowuje sie podobnie. Non stop ryje jak kret.

  6. #6
    K@MciO
    Guest

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Nie tylko wasze genikulaty tak robią. Mój vagans ma za schronienie korę to zasypał z jednej i drugiej strony torfem. On robi ścianki. Za to moja parahybana to robi potężne 'chińskie mury')))


  7. #7

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    moze moje geniculaty sa jakies dziwne ale nie ryja w podlozu tak bardzo jak wasze. w kazdym razie sa sliczne


  8. #8

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Moja G. rosea po 6 wylinkach zrobiła w pojemniku po sałatce podkop pod małą szyszką narzucając na to ziemię i tworząc coś na kształt nory. Natomiast mniejsza rosea (4 wylinka) w mniejszym pojemnieku (niskim) przerzyciła całą ziemię na jedną stronę w taki sposób, że nasyp sięga aż do przykrycia pudełka, a pod spodem pokopała sobie tunele.

    Istni budowniczowie z tych pająków


  9. #9
    yiuldyn
    Guest

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    Szyszke jej dałeś Po co?


  10. #10

    Re: a.geniculata kopie jak bob budowniczy

    mój vagans też lubi przeorać całe podłoże mimo tego , że ma kryjówke z połowy wydrążonego pieńka z otworem po sęku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •