Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: pająk -pająkowi

  1. #1
    Ptarantirii
    Guest

    pająk -pająkowi

    Czy ptasznik moze zjesć normalnego pająka -czyli pajaka z domu czy z podwórza ,czy ptasznikowi sie nic nie stanie???

  2. #2

    Re: pająk -pająkowi

    pająk pająkowi wilkiem. zależy który jest większy... większy wygrywa

    pzdr

    hlas

  3. #3

    Re: pająk -pająkowi

    siedmiocentrymetrowy ptaszor VS kosarz ze ściany... mm, brzmi obiecujaco. tylko jak się czymś takim najeść?! po za tym, wiecie, kwestie moralne, to tak jakby zjeść kuzyna czy innego wujka ciotki...

  4. #4

    Re: pająk -pająkowi

    z kosarzem będzie KO, "Pająk, niestety, zjada go w całości: po prostu obgryza ofiarę, a jeśli gdzieś odpadnie jakaś noga, to też ją zjada" - patrz dwa posty niżej nt niekompetencji w prasie...

    noga będzie służyła jako wykałaczka po zjedzeniu ciała.

    A kwestie moralne - no cóż tu nie ma sentymentów. Zjadasz albo będziesz zjedzony...

    lepiej podaj mu świerszcza zamiast kosarza - to faktycznie skąpy posiłek dla 7 cm ptaszora.

    pozdrawiam

    hlas

  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: pająk -pająkowi

    Bylo juz kilka agentow, ktorzy nakarmili Avicularie krzyzakiem...i krzyzak sie jeszcze nigdy wczesniej tak nie najadl :]

    W kazdym razie, jemu jest obojetne, czy je cme, czy Avicularie za 60 zl.


  6. #6

    Re: pająk -pająkowi

    chomika teś wali, czy śrutuje papier do tyłka czy banknot 100-złotowy...
    nieważna jest treść, ważna jest forma

    hlas

  7. #7

    Re: pająk -pająkowi

    Kiedyś dałem sporego krzyżaka mojej Grammostoli. Zjadła ze smakiem
    A pająki możesz spokojnie dawać, tylko, jak ktoś wcześniej już zauważył, ptasznik musi być większy, niż ten podawany.

  8. #8

    Re: pająk -pająkowi

    eeee Ty mowisz, Atrax, powaznie ? czy pospolity krzyzak ogrodowy ma szanse z ptasznikiem ??? Oczywiscie nie mowie tu o ptaszniku w trakcie przygotowywanie sie do wylinki, tylko o takim w stanie " aktywnym".
    Powiedz, pliz, bo mnie to zainteresowalo - o krzyzakach wiem tylko tyle, co sam zaobserwowalem dokarmiajac je w dziecinstwie...ale ptasznikami ich nigdy nie karmilem :-) Prosze o pomoc w rozszerzeniu mojej wiedzy :-)

  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: pająk -pająkowi

    to byla przenosnia. Oczywiscie owi agenci nie chcieli, aby to krzyzak zjadl ptasznika, lecz tak sie stalo. Oczywiscie sama Avicularia byla wielkosci krzyzaka (jeszcze maly pajak).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •