Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Tarantula

  1. #1

    Tarantula

    Przeczytajcie jest taki pająk 25-35 ciała bo coś tu mi nie pasuje
    http://republika.pl/arachnida/strona/tarantula.html

  2. #2
    gWiAzDeCzKa
    Guest

    Re: Tarantula

    pokaźne rozmiarki
    no a czemu by nie...? chociaż ja nie spotkałam sie z takim wielkoludem nawet w gazetach... :/ może i taki jest..kto wie )

  3. #3
    Korgan
    Guest

    Re: Tarantula

    Strona pewnie bardzo stara, cały tekst do kitu. Najwiekszym pająkiem jest ptasznik T. blondi i osiąga 13 cm ciała z odnurzami do 30cm.

  4. #4

    Re: Tarantula

    nie coś nie tak chyba jest bo z nogami to by miał koło 45 cm to by na ludzi polował a królika na jedno posiedzenie hihihih

  5. #5

    Re: Tarantula

    ponadto wszędzie się mówi, że nie zanotowano śmiertelnych przypadków po ukąszeniu pająka, a tu nagle taki tekst... A ponadto jak już Korgan powiedział, największy znany jest T.Blondi, który takich wymiarów jak ten Lycosa Tarantula nie osiąga... Podsumowując : jak dla mnie kwas

  6. #6
    michasz
    Guest

    Re: Tarantula

    hehe 35 cm cialka tak :P to to z 70 z nogami...ciekawe


  7. #7

    Re: Tarantula

    Ok znalazłem przeczytałem dokładnie opis i pająk tych rozmiarów w norce mieszka 30 cm nogi mu wystają hiehie po nazwie doszłem że to co innego gość nie myślał co pisze troszkę dodał zdjęcie pierwsze lepsze
    ale stronkę ma .
    To ten pająk http://www.arachnophiliac.com/burrow..._tarantula.htm

  8. #8
    gWiAzDeCzKa
    Guest

    Re: Tarantula

    kurde co to by było za życie trzeba by było od pajaków uciekać... eh...czego to ludzie w dzisiejszych czasach nie wymyślą.....
    pozdrawiam, pa =]

  9. #9

    Re: Tarantula

    Ech, komus sie pomylilo i odrazu afera ;P Chochlik i tyle. Powinno byc 25-35mm, ale to chyba kazdy wie ;> Pozdrawiam.


  10. #10
    Korgan
    Guest

    Re: Tarantula

    Hmmm no możliwe ale zwróć uwage na występowanie gatunku tez bez sensu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •