Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

  1. #1
    mAYh3m
    Guest

    Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    Ma ok. 1,5 cm ciala. Kupilem larwy macznika, odkroilem czesc z odnozami i glowa i wlozylem do pajaka. Pajaka podbiegl "powachal" i uciekl Mysle sobie, kurde co jest? Boi sie? Wzialem leciutko penseta robaczka i zblizylem mu do domku, w ktorym sie schowal. Nagle wybiegl, zaatakowal pincete (zlapal ja, chcial mi zabrac ) i znow sie schowal. Stwierdzilem, ze poczekam. Po ok. 15 minutach nic sie nie dzialo. Chcialem lekko larwe przesunac, zeby mu wejscia nie blokowalo, a on znow rzucil sie na pincete, zlapal larwe i zaczal ja ciagnac do domu. Silowalem sie z nim chwilke, po chwili wybiegl, uniosl nogoglaszczki, zaparl sie i wyrwal mi ja, no i konsumuje Heheh... mala bestyja mi rosnie ))


  2. #2
    Korgan
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    To nie jest raczej śmieszne. Pająk podaczas ataku na pensete mogł uszkodzić sobie ,,zęby,,.

  3. #3
    michasz
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    hehhe to byku jestes jak Ci 1,5 centymetrowy pajak wyrywa pencety i robaki ....


  4. #4
    walter
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    hehhe to byku jestes jak Ci 1,5 centymetrowy pajak wyrywa pencety i robaki ....
    Bylo kiedys takie powiedzonko:
    Uwazaj, bo cie pajaki za obraz wciagna!


  5. #5
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    hehe noto fajnie.... ja sie jeszcze z pajakami nie siłowałem hehe...


  6. #6
    mAYh3m
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    Przeciez nie bede ciagnal z calej sily )) Leciutko apetytu mu narobilem. A co do Korgana : ja cos takiego kontroluje, przeciez dbam o swoje pajaki. Po pierwsze, przed lapaniem jakiegokolwiek owada w pencete owijam koncowki w wate, zeby nie bylo duzego ucisku. Pajak nie moglby sobie zlamac na nich szczekoczulek. (zebow? :/) Mysle o wszystkim, spokojna glowa.

    Pozdrawiam,


  7. #7
    Krychol
    Guest

    Re: Smieszne zachowanie mlodej Geniculaty :)

    Ale to swaitczy o tym ze twoja A.geniculata jest agresywna ja mam ja po 8 wylince ma jakies 2 cm i ie wykazuje zednej agresji a twoj taki smrodek i prosze juz pensete atakuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •