Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Fotki mojego pajączka....

  1. #1

    Fotki mojego pajączka....

    Cześć! Dorwałem ostatnio cyfrówkę i nareście zrobiłem fotki mojemu pajączkowi... Będzie ich troszke więc sobie pooglądajcie! Zrobiłem też fotke mojego terra! Wszelkie uwagi na temat pajączka i terrarium będą jak najbardziej wskazane Jeszcze mam pytanko czy mogi byście oszacować w jakim wieku jest moja B.Smithi i jaka to płeć! Bo do tej pory niestetny nie jestem pewien! Mam go już dosyć długo, jakiś rok może troszke więcej. Kupiłem go w sklepie terrarystycznym w Wawie, gdzie był trzymany w okropnych warunkach (miał farta że go wziełem ) Dodam jeszcze że u mnie przechodził 3 wylinki i tak jak go/ją mniej więcej zmierzyłem ma 4-5 cm (samego ciałka oczywiście!) Ok to chyba wszystko! Spróbójcie odp. na moje pytania i wypowiadajcie się czy wam się podoba czy nie! Pozdrawiam serdecznie! 3-majcie się...


  2. #2

    Re: Fotki mojego pajączka....

    to inne ujęcie...


  3. #3

    Re: Fotki mojego pajączka....

    a to domekomojego pajączka... jak narazie zamieszcze tylko te 3 zdjęcia!


  4. #4

    Re: Fotki mojego pajączka....

    domek mojego pajączka (sorry klawiatura się tnie )


  5. #5

    Re: Fotki mojego pajączka....

    Na mój gust 9-ta wylinka. Płeć raczej trudno rozróżnić po samym wyglądzie. Sprawdź jak będzie miał następną wylinkę.

  6. #6

    Re: Fotki mojego pajączka....

    no tak wiedziałem że o czymś zapomniałem... :| to jest jeszcze jedna fotka dzięki której może rozpoznacie płeć.. pozdrawiam!


  7. #7

    Re: Fotki mojego pajączka....

    slaba jakosc postaraj sie wykonac fotke lepszej jakosc albo poprostu sprawdz czy ma fałdke pomiedzy pierwsza para płucotchawek.Na moje oko to pikna samiczka

    P.S

    moja albopolisa jest teraz L9 i jest tych samych rozmiarow wiec twoja smithi zapewne tez ma teraz 9 wylinke


  8. #8
    dee jay
    Guest

    Re: Fotki mojego pajączka....

    jak to jest 9 wylinka to musisz miec nogi jak patyczak (żart)

  9. #9

    Re: Fotki mojego pajączka....

    trzeba obejrzec wylinke od wewnatrz. ocenianie plci po spodniej czesci ptaszorka jest bardzo niepewne!!! wiec nie ma sensu kombinowac. Jakiej wielkosci jest to terra?


  10. #10

    Re: Fotki mojego pajączka....

    pająki rosną różnie, w zależności od gatunku, ja też strzelałbym coś koło dziewiątej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •