dzieki!! czytalem ale sie juz niecierpliwie!!wszedzie podaja zroznicowany okres wylegu.dlatego myslalem ze dowiem sie tu od was czegos ciekawego i sprawdzonego!!!
dzieki!! czytalem ale sie juz niecierpliwie!!wszedzie podaja zroznicowany okres wylegu.dlatego myslalem ze dowiem sie tu od was czegos ciekawego i sprawdzonego!!!