Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: naćpany pająk

  1. #1
    bu-lee
    Guest

    naćpany pająk

    z tego co pamiętam kiedyś się przewijał temat zachowania pająków po narkotykach)
    Oto adres stronki ze zdjęciami pajęczyn utkanych przez pająki naćpane różnymi dragami... (chyba jeszcze tego na forum nie było)

    www.hyperreal.info/drugs/go.to/art/1001

  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Bylo juz kiedys

    Chociaz temat jest dobry i dobrze, ze ktos go przypomnial. Rozmawialismy wtedy takze o nacpanych muchach, ktore w butelce pelnej cocainy, skupialy sie w najwiekszym jej zageszczeniu i zachowywalo sie... zywo :]

    To samo dotyczylo alkoholu. Muchy zachowywaly sie identycznie jak czlowiek

    Najpierw ozywienie...chwiejny krok... urwanko filmu. :]


  3. #3
    mAYh3m
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Nie wyobrazam sobie jak "musze" moze urwac sie film, Atrax Ale nie kloce sie A topic byl juz poruszany, nawet wtedy bardzo dokladnie go przesledzilem. Ciekawa sprawa.

    Btw. Ciekawe czy ktorejs "musze" przytrafil sie bad-trip

    Pozdrawiam


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Dopoki nie zobaczylem materialu filmowego, to rowniez nie wierzylem

    Oczywiscie pod haslem "urwaie filmu" mam na mysli calkowity spadek aktywnosci. Niektore muchy padly, ale niektore przezyly i po wyciagnieciu z pojemnika, po kilku minutach zaczely sie ruszac


  5. #5
    mAYh3m
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Hehe Ja z moim ptaszorem nic kombinowac nie bede. Wiesz, browarka od czasu do czasu, ale nic "twardego" =D

    W sumie ciekawe byloby brac udzial w takim eksperymencie, obserwowac zachowania zwierzat pod wplywem narkotykow. Ale skoro na czlowieka maja one taki wplyw to skad wiadomo jaki maja wplyw na zwierzeta? Moze nieodwracalne spustoszenie w ciele... niewiadomo. Nacpaja jakiegos np. turkucia podjadka do badan, a potem sie okaze ze ma on dol psychiczny, ze czuje sie zagubiony i samotny, ze poglebila sie depresja ))) Nie wiadomo, nie wiadomo.

    Ps. Traktujcie ta wypowiedz z przymruzeniem oka. A najlepiej obu


  6. #6
    walter
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Nacpaja jakiegos np. turkucia podjadka do badan, a potem sie okaze ze ma on dol psychiczny, ze czuje sie zagubiony i samotny, ze poglebila sie depresja ))) Nie wiadomo, nie wiadomo.
    Oprocz dola, zagubienia i samotnosci moze sie okazac, ze mial trudne dziecinstwo i byl wykorzystywany ....


  7. #7
    mAYh3m
    Guest

    Re: naćpany pająk

    Hhehe To bylo niepoprawne politycznie walter


  8. #8

    Re: naćpany pająk Apel do rozumnych!!!!!!

    witam!!! Szczerze powiem , żę po przeczytaniu tego posta aż mi sie gorąco zrobiło!!!!!! i wierzyć mi sie niechce
    Sorrka ale myslałem że reprezentujemy nieco wyższe loty!!!!
    Po co zamieszczać linki do stron ze zdjęciami pajęczyn naćpanych pająków, czyżby wydawałoby sie poważni terrarysci "zapodają" sowim pupilom dragsy podczas np. imprez domowych ????
    Z czego bierze sie potrzeba ogladania tych zdjęć????
    Nierozumiem co to ma wspólnego z terarrystyką!!!!!!!!!
    Sorry ale na wszystkie tego typu posty zawsze będzie mnie trafiał szlak i będę o tym mówił aż nook czegoś z tym niezrobi lub nie dostanę od niego bana na serwis!!!
    Czy ktoś z was zastanowił sie że zagladają tu też dzieciaki które poprzez swoje posty zachęcacie do praktykowania "karmienia" swoich pupili w celu obejrzenia tego live?????
    Jest to dla mnie wielki Debilizm przez duże D !!!!
    Pozdrawiam i mam nadzieje ze nook jednak zareaguje!!!!!
    "Jak chciecie to bierzcie, jak chcecie to niebierzcie..." jak śpiewał K.Staszewski ale nie karmcie zwierzaków trawą kwasami speedem i innymi pierdołami!!!!


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: naćpany pająk Apel do rozumnych!!!!!!

    Przepraszam, ale reakcje zwierzat na substancje chemiczne i ich odzwierciedlenie w zachowaniu ludzkim, to nie sa "chamskie i dziecinne tematy". Watpie, zeby mAYh3m lub walter, pobiegli jutro do dealera po porcje kokainy, by wyprobowac ja na smithim...
    Nie wykluczam, ze gdzies znajda sie idioci, ktorzy to zrobia.
    Mimo "luzackiej" otoczki tego wataku, zaprezentowalem badania naukowcow i genetykow, ktorzy traktowali muchy roznego rodzaju srodkami odurzajacymi i porownywali ich zachowanie z zachowaniem czlowieka... jak widac, wyniki byly zaskakujace.

    Masz racje.. nie ma to N I C (! ! !) wspolnego z terrarystyka, jednak nasze forum, czasem potrzebuje odpoczynku od czysto terrarystycznych tematow. Bardzo mile widziane sa wszelkie ciekawostki dot. ptasznikow...skorpionow. Oprocz ciagle powtarzajacych sie pytan, dot. karmienia, mam nadzieje, ze na forum beda pojawialy sie informacje o ciekawych zachowaniach pajakow... o nowych gatunkach, badaniach toksykologicznych, itd. Autorow tego typu watkow, na pewno nie powinno sie traktowac, jako tych, ktorzy sie przechwalaja swoja wiedza, gdyz kazde dzielenie sie wiedza jest dobre.

    Zboczylem troche z tematu, ale powiem tak: Nie skasuje tego watku, chyba, ze w dalszej jego czesci beda pisane juz kompletne bzdury, a calkowita wartosc dyskusji wyniesie 0... lub zrobi sie jakas "burda".

    Ps. Dopiero teraz zauwazylem, ze link, ktory podal bu-lee, dotyczy krzyzaka... Tym lepiej, bo malo kto hoduje te pajaki, a ptaszniki takich sieci nie robia (malo kto tutaj hoduje krzyzaki). Wierze jednak w madrosc terrarystow i nie widze powodow do oburzania sie.

    Jesli ma tu ktos do dodania cos CIEKAWEGO, to zapraszam do dyskusji.


  10. #10
    PaWeL^
    Guest

    Re: naćpany pająk

    czesc

    ja chce cos dodac !! Inneczasy wyluzuj się troszke - weź zimne piwko usiądz przed telewizorem, posluchaj muzy bo ... zaniedlugo będziesz musial brac leki na uspokojenie )) :]

    pozdro


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •