Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Terrarium na zamówienie

  1. #1
    Radek. P.
    Guest

    Terrarium na zamówienie

    Potrzebuję niestandardowej wielkości szklanego terrarium, o wysokości minimum 30 cm, szerokości 19 cm i długości 40 cm. nie da się takiego kupić, a więc chciałbym gdzieś zamówić. Gdzie w Warszawie można tanio kupić terrarium tego typu? Zależy mi by cena nie przekroczyła 100 zł. W moim sklepie zoologicznym mówią, że u nich kosztowałoby to 170 zł!!! To chyba jakiś żart.

    Chciałbym hodować patyczaki czerwonoskrzydłe. Jak wiadomo to dość duże owady i aby pomyślnie przejść ostatnią wylinkę muszą mieć terrarium 30 cm wysokości. Jedyna półka na jakiej mogę postawić terrarium ma z kolei 19 cm szerokości. Terrarium musi być więc bardzo chude i wysokie.

  2. #2
    Walter Sullivan
    Guest

    Re: Terrarium na zamówienie

    Ja takie mam, tylko ze szer.20 cm ale to niezbyt duz różnica.Stary napewno znajdziesz takie ,musisz tylko dobrze poszukac.

  3. #3
    Radek. P.
    Guest

    Re: Terrarium na zamówienie

    Szerokość 20 cm też mogłoby być. Jakoś bym je upchnął.

  4. #4

    Re: Terrarium na zamówienie

    A pytales u szklazy czy nie robia takich terra na zamowienie ????
    U mnie w miescie takei robia tylko trzeba podac wymiary i szkic terrarium !!!
    POZDRO

  5. #5
    Radek. P.
    Guest

    Re: Terrarium na zamówienie

    Ale robią z przesuwanymi drzwiczkami i dwoma paskami dziurkowanej blachy (z przodu i na górze)?

  6. #6

    Re: Terrarium na zamówienie

    Takie jak chcesz z wentylacją i siatką jestem w stanie załatwić do 100 zł.


  7. #7
    Łysek
    Guest

    Re: Terrarium na zamówienie

    Siemka Sluchaj jak chcesz to moge takie terra zrobic osobiscie... Cenabedzie bardzo atrakcyjna i tarnsport juz mam opracowany... jutro koncze robic terrarium 125x30x28 wiec po zakonczeniu prac nad nim moge zaczac robic dla Ciebie

    Moge zrobic jakich chcesz wymiarow z wenytalcaja z blachy lub jesli to terra dla jakiegos pajaczka ktory nie przegryza plastyku to z siatka z tworzywa sztucznego. Drzwi moga byc albo przesowane albo otwierane do gory... wszystko do uzgodnienia

    A co najwazniejsze moge zaoferowac na prawde dobra cene...
    GG5469475
    dariakg@wp.pl

    Nappisz i podaj albo swoj e-mail albo GG a sie odezwe i wszystko ustalimy a z ceny bedziesz na pewno bardzo zadowolony


  8. #8

    Re: Terrarium na zamówienie

    Co terrarium o wymiarach 40x19x30 w Wawie chodzi po 170 zł, to przecierz śmieszne ^^ U mnie szklarz terrarium o wymiarach 30x30x30 z szybką u góry kładzoną w krórej wywiercone są dziurki jako wentylacja robi mi i skleja za 25 zł. Radek. P. więc myśle że lepiej idz do szklarza i u niego zamów sobie, jakie chesz, napewno będzie duzo duzo tańsze!!!


  9. #9
    Łysek
    Guest

    Re: Terrarium na zamówienie

    OmeN no to masz bardzo taniego szklarza Podaj namiary


  10. #10

    Re: Terrarium na zamówienie

    OmeN, daj mi namiary na tego saklarza. Kupie 5szt od ręki. Chyba, ze to jakis wynalazek (niefuckcjonalna konstrukcja). U mie samo szło bez robocizny jest droższe...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •