Mi od jakiegos czasu chodza po glowie Chilobrachysy i Cheatopelmy.

mantid -> To i tak bardzo dobrze, bo jeszcze niedawno, pajak ten (miranda) kosztowal jakies 280 Euro (jezeli dobrze pamietam). Tanieja.

Jezeli hodowcy rozmnoza na wieksza skale ten gatunek, to cena na pewno spadnie.

Mam tez pytanie ( off topic), czy ma ktos do sprzedania jeden z tych "rzadszych gatunkow". Przede wszystkim interesuje mnie Chilobrachys lub Ceratogyrus.