Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: jak przekonywaliscie?

  1. #21

    Re: jak przekonywaliscie?

    ale Ty nie masz kędziorka... i to nei Ty masz próbować tylko Twoja mama! :P

  2. #22

    Re: jak przekonywaliscie?

    "firma ANIMALS ŚWIĘTOCHŁOWICE ?? 8)"
    zgadłeś :-)


  3. #23

    Re: jak przekonywaliscie?

    kolejne postepy..
    dzisiaj dowiedzialam sie ze to nie wtopa z miejscem gdzie byl zwykle, a po prostu mama przypadkiem trafila na mego bloga i przeczytala ze po wakacjach i qmpeli urosl i musialam mu sprawic nowy wieszy domek ktory trudniej schowac..
    Spodziewala sie wiekszego, a jak sama powiedziala "a znalazlam takie male gowno" , dzisiaj nawet zapytala czy musi miec tak ciasno..
    Postepy ida, dowiedziala sie ze w dzien sie kryje w nocy wylazi wiec juz chyba jej lepiej ze na codzien nie bedzie go ogladac.

    Zastanawiam sie jak ona znalazla tego bloga skoro ma problem sprawdzic sobie poczte heheh..

    Dzieki za posty pocieszajace sa

  4. #24

    Re: jak przekonywaliscie?

    a proszę Cię bardzo

  5. #25

    Re: jak przekonywaliscie?

    ja owgolenie przekonywalem po prostu matak powiedziala nie bedzie zadnego pajaka !! a ja na to ok !!
    wrocila z wakacji apajak byl juz w domu ja powiedzialem patrz taki maly
    pozniej mowilem jej ze sie tym interesouje i caly czas jej o tym gadalem no i doszle nastepne
    grozila zer mi wyrzuci a ja mowie ze mam 18 lat i jak chce to moge tyrzymac co chce.
    na dzien dzisiejszy sytuacja jest taka ze mam weza kupic juz dawno chcialem kupuje cenchrie brazylijskiego a matka mowi ze nie ! bo nas udusi a ja na to jej ze on ma 50c m i wogole jest super a one NIE na pajaki powolilam ale nie na weza DOSYC w srode waz przyjezdza i pierdole cxzy powie tak czy nie, powiem jej ze przetrzymuje dla kolegi a chyba tak pieknego zwierzecia mi nie wyrzuci przez okno (tak mi grozila) dobra pisze to na szybko musze spadac na film bo bracki jakis nowy sciagnal. W kazdym razie zycze ci szczescia i nie sluchaj rodzicow a jak masz duzy problem a jestes juz dorosly to sie wyporowadz i kontynuuj swoja pasje !!!!! narka pozdrawiam
    Darek


  6. #26

    Re: jak przekonywaliscie?

    tak, jestem juz DOROSLA ale mieszkam nadal ze starszymi, wyprowadzic niebardzo sie moge bo ciagle sie ucze a jedyna praca jaka udalo mi sie narazie zdobyc jest wlasnie w firmie mamy, wiec zawsze na to moge uslyszec ze mieszkam w ICH domu itp. :/
    ale na szczescie jest juz lepiej..
    zobaczymy co powie jutro lub kiedystam jak odkryje ze z rana mam zamiar jechac kupic cos jeszcze w sumie okazja jak dla mnie wiec luzik hyhy


  7. #27

    Re: jak przekonywaliscie?

    ja nie mam 18 lat ale moi rodzice są dość wyrozumiali jeśli chodzi o moje schorzenie :P zazwyczaj nawet nie pytam ich o zdanie tylko stawiam ich przed fakten dokonanym(przed kupionym już zwierzaczkiem). ojcu to zwisa a matka marudzi mi przez kilka dni a po jakimś czasie oswaja się np. z ptasznikiem i obserwuje go z zaciekawieniem.

  8. #28

    Re: jak przekonywaliscie?

    u mni zaczło od gekona, wziołem mame do zoo i pokazełm jej jaszczurke, zgodziła sie żebym sobie kupił, puźniej z bratem rozglądaliśmy sie za ptasznikami, pokazaliśmy mamie fotke czerwonokolanowego i powiedziała że ładny, spytaliśmy sie czy możemy kupić sobie takiego, powiedziała że jak sobie uzbieramy z własnych pieniędzy to nie widzi problemu byle on był w naszym pokoju a nie w jej:-) jak narzie zbieram kase:-)


  9. #29

    Re: jak przekonywaliscie?

    Buhahaha u mnei pierwsze slowo jakie powiedziala , tzn wykrzyczala to : "JESTES PIERDOLNIETY!!"
    potem patrzac sie na mojego malusiego przyjaciela zadawala tysiace pytan, po co mi to, kto sie tym bedzie zajmowal itd itd, no ale w koncu wyluzowala, przestala mowic na jego temat i wszystko jest w najlepszym porzadq

  10. #30

    Re: jak przekonywaliscie?

    a no i jescze po tym tekscie pierwszym wykrzyczanym zapytala czy nei wystarcza mi moje roztocza i pajaki ktore choduje na suficie :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •