Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: jaka temperatura?

  1. #1

    jaka temperatura?

    Właśnie kupiłem b.vagans L1 i jest to mój pierwszy zakup. Nie wiem jak zoorganizować mu ciepło, bo na początku z tego co przeczytałem mam go trzymać w pojemniczku na mocz? Czy muszę mu zamontować w jakiś sposób żarówkę?

  2. #2
    Atrax_Rabbit
    Guest

    Re: jaka temperatura?

    temp. musi byc taka jak w opisie ....!!! znaczy sie trzeba mu zapewnic jak najleprze warunki, a do ogrzewania to ogrzewaj zarowna tylko uwazaj zeby pajaczka ne spiec...!!


  3. #3

    Re: jaka temperatura?

    ale z czasem nie proboj montowac zaroweczki w pojemniku na mocz!!!

  4. #4

    Re: jaka temperatura?

    wystarczy zeby byl w pojemniku na mocz (z wilgotnym podlożem w srodku oczywiscie) i temperatura pokojowa powinna wystarczyc.

    Jesli już bardzo chcesz go podgrzewac to wloz pojemniczek np do akwarium, w nim zamontuj ogrzewanie i doprowadz temperature do 24-26C, choć to zasadniczo nie potrzebne ale jeśli już to można tak.


  5. #5

    Re: jaka temperatura?

    no do pojemniczka nie miałem zamiaru montować żarówy czyli temp pokojowa i wystarczy, dzięki

  6. #6
    Terrariko
    Guest

    Re: jaka temperatura?

    tak mój jest w temperatóże pokojowej i mu to wystarcza(w temoeratuże pokojowejtrochę wolniej rosna)!


  7. #7

    Re: jaka temperatura?

    pokojowa powinna w zupełności wystarczyć, nie ma co przegrzewać pajączka bo zbyt szybki metabolizm może negatywnie wpłynąć na jego zdolnoś rozmnażania w przyszłości


  8. #8
    Atrax_Rabbit
    Guest

    Re: jaka temperatura?

    Miszqa napisał(a):
    pokojowa powinna w zupełności wystarczyć, nie ma co przegrzewać pajączka bo zbyt szybki metabolizm może negatywnie wpłynąć na jego zdolnoś rozmnażania w przyszłości

    Jesli bedze je rozmnazal


  9. #9

    Re: jaka temperatura?

    można go włażyć do innego terrarium (oczywiście razem z pojemniczkiem) np ja mam gekona to moge włożyć pojemniczek z pajączkiem do terra moje lamparta??, nie ucieknie, gekon też mu ni zagrozi a temperatura będzie wyższa niż pokojowa


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •