Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tylna scianka :)

  1. #1

    Tylna scianka :)

    Witam
    Robie z moim tata nowe terra dla gekona lamprciego.Mamy zamiar zrobic z tylu i po bokach scianke ...no wlasnie i tu problem.chce zrobic taka jak niektorzy maja z gipsu...no wiecie takie fajne poleczki itp.I teraz chce wiedziec jak to zrobic ? wiem ,że styropian i Atlas ale jak to zrobic to nie wiem Prosze napiscie jak wy to robiliscie ......z gory bardzo thx i mile widziane zdjecia


  2. #2

    Re: Tylna scianka :)

    tego jest dużo w archiwum,
    przyklejasz steropian, rzeźbisz go, najlepiej ogniem. A potem robisz tą mieszanine, ale tego to dokładnie niewiem jak zrobić wiec poszukaj w archiwum, albo poczekaj na wypowiedzi innych

  3. #3

    Re: Tylna scianka :)

    jak pisal tango najpierw rzezbisz styropian jak Ci sie podoba a potem przyrzadzasz ta tajemnicza mieszanine jest to zaprawa klejowa np Atlas ktora rozrabiasz z woda (wedle podanych na opakowaniu proporcji <ja robilam na oko>, dodajesz pigment o odcieniu jaki Ci sie podoba, do tego mozesz dodac jeszcze piasek..albo kamyki..od Ciebie zalezy i cala ta miksture dokladnie mieszasz. nastepnie nakladasz na styropian (tylko nie zapomnij polozyc terrarium "na plecach" bo w przeciwnym razie zaprawa zanim zaschnie moze Ci splynac..) na koniec mozesz jeszcze obsypac piaskiem i pozostawiasz do wyschniecia na minimum dobe (lepiej na dluzej - przynajmniej nic nie powinno sie juz pozniej kruszyc). ostatnio wlasnie w ten sposob robilam moje terra dla gekona placzacego i nieskromnie musze przyznac ze wyszlo lepiej niz przypuszczalam zycze powodzenia i badz co badz dobrej zabawy;P


  4. #4

    Re: Tylna scianka :)

    samar to umieść fotki jak możesz

  5. #5

    Re: Tylna scianka :)

    no wlasnie jakbym mogla to bym umiescila no ale niestety:/ najpierw musze wywolac klisze i zeskanowac bo cyfrowki nie mamjak tylko bede miala zdjecia to wrzuce na forum.


  6. #6

    Re: Tylna scianka :)

    spoko

  7. #7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •