Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Czy to jest pleśń???

  1. #1
    weds
    Guest

    Czy to jest pleśń???

    Czy to jest pleśń? (ostrzegam że zdjęcie będzie moim pierwszym w życiu samodzielnie zrobionym fotem na przypadkowo dorwanym aparacie

  2. #2
    weds
    Guest

    faktycznie nie wyszło :(

    No ale da się zobaczyć to szare koło skorupy orzecha- o to właśnie mi chodzi. Wygląda to jak pajęczyna ale czy nie jest jej czasem za dużo?

  3. #3

    Re: Czy to jest pleśń???

    Boze - mooooje oczyyyyyyy !!!!!! - czy mi sie wydaje czy fotka jest nieco - "NIECO" rozmazana i nic na niej nie widac ? :>
    Pozdrawiam...

    PS. zrob lepszej jakosci fotke :> :P:P:P:P bo mozna sobie oczy popsuc ( zwlaszcza jezeli ktos - KTOS ma okulary np. ja :P )

  4. #4

    Re: Czy to jest pleśń???

    Wez porządne zdjęcie wstaw, bo po pzobaczeniu tego, moim pierwszym skojarzeniem było: "rozmazana młoda avicularia" .


  5. #5

    Re: Czy to jest pleśń???

    Tak to jest pleśń !!!!! ale weś jeszcze daj jakaś lepszą fotke bo ja widziałem jakieś 3 plamy brazową jakaś zielona i to coś szare przypominajace pleśń


  6. #6
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Czy to jest pleśń???

    Nic tu nie widac....!!!!!!


  7. #7

    Re: Czy to jest pleśń???

    Ostrzegaj przed zamieszczaniem takich zdjec!
    Ja jestem wrazliwym czlowiekiem


  8. #8

    Re: Czy to jest pleśń???

    prawdopodobnie to nie jest pleśń jeżeli sie oto pytasz!! pleśń ma charakterystyczną budowe i raczej nietrudno odrużnić ją od pajęczyny


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czy to jest pleśń???

    To moze byc plesn, ale nie musi... jak dasz wyrazniejsza fotke. Kiedys celowo hodowalem plesn i miala dosc podobna budowe, ale... tu po prostu nic nie widac.


  10. #10

    Re: Czy to jest pleśń???

    ja okularow nie mam ale po takiej fotce niewykluczone, ze bede miec musial...Az musialem zamknac oczy....lepsza jakosc bylaby mile widziana


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •