Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pomocy Jak lnieją skorpiony

  1. #1

    Pomocy Jak lnieją skorpiony

    Kurcze pająka to ze 100 razy widziałem ale skorpiona nigdy jak przechodzi wylinkę
    mam pytanie 2 moje skorpionki miały wylinki i nie wiedziałem nawet kiedy wyszły z siebie poprostu I teraz się boję że 1 albo zdycha albo ma wylinkę leży sobie plackiem no i tak sobie lezy od rana jakoś takoś albo zdycha albo to wylinka.
    No jak delikatnie ruszyłem ale tak tycio tycio ten jego zabujczy kleszcz to się poruszył.
    Mam pytanie ile czasu skorpiony wychodzą z siebie ?
    Na brzuszku czy na pleckach?Bo jak na plecach to go obróce
    A czasami czy on nie zdycha?
    Ma wilgotno.Terra ma 100 razy większe od siebie.Temperatura ok.Głodny nie jest zjadł 3 muszki i przestał jeść. Przydało by się takie faq dla początkujących o skorpionach jakie jest o pająkach.

  2. #2

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    na brzuchu - trwa to w zaleznosci od rozmiarow skorpiona do 2-3 h - Moj skorpion w trakcje wylinki mial barwe...hmmm..."przeroczysta" siedzial w kryjowce i nie wychodzil
    tutaj masz FAQ http://terrarystyka.com.pl/faq/pytania.php?id=7


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    czesc

    a ja zadam takie pytanko ! mam P.Imperatora niecale 2 miesiące (u mnie) ma ok. 15 cm co ile taki duży skorpion przechodzi wylinke i w jakim może być wieku ?


  4. #4

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    skorpiony w przeciwienstwie do ptasznikow wylinki przechodza bardzo rzadko wiec trudno jest powiedziec - wszystko jest tak samo uzaleznione ( jak w przypadku ptasznikow ) od warunkow panujacych w terra i ilosci podawanego pokarmu a powinnien byc okolo 8-9 wyl ( nie wiem... )


  5. #5

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    no to pewne jest że mój jeden zdycha zdarza się i tak za długo leży

  6. #6

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    hmm...zaczekaj jeszcze, to moze byc wylinka skorpiony dlugo sie przygotowuja do wylinki w tym czasie sa bardzo ospala i ich ruchliwosc ograniczona jest do minimum - sprawdz jakie ma warunki w terra mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze...
    Pozdrawiam


  7. #7

    Re: Pomocy Jak lnieją skorpiony

    Szczelił w kalendarz wiedziałem oby reszta się trzymała.Będzie dobrze jak odchodził
    powiedział że za rok będą nas miliony hehehe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •