Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: The Convention on International....

  1. #1

    The Convention on International....

    kolejny dobry link - wiele osob pyta co to jest CITIES i jakie gatunki naleza do CITIES szczegolowe wyjasnienie znajdziecie tutaj -----> http://www.atshq.org/articles/cites.html - ta stronka www.atshq.org, jest super :>


  2. #2

    Re: The Convention on International....

    A ja się pochwale - w poniedzialek odebralam zaswiadczenia z Wydzialu Srodowiska i Rolnictwa. Zarejestrowalam 12 gatunkow i zaplacilam 137 zlotych. Porazajaca suma to nie jest, a jak wyglada takie zaswiadczenie (wrzucilam tam moje zaswiadczenie) mozna zobaczyc na www.terrarystyka.com.pl w temacie "Rejestracja we Wroclawiu".

  3. #3

    Re: The Convention on International....

    dla szesnastolatka to jest porażająca suma

    i na pewno nie wydam tyle kabzochy na rejestrację

    gdyby było to tańsze, zarejstrowałbym zwierzaki


  4. #4

    Re: The Convention on International....

    Też nie mam zamiaru nic rejestrować, niby po co ? I jeszcze płacić za to... paaaanie, daj pan spokój

  5. #5

    Re: The Convention on International....

    no właśnie...

    zapomniałem o moim stałym texcie...

    eh.. jakbym był awikularią i miał dużo pająków i własną pensję też bym zarejestrował ale jestem uzależniony od rodziców więc se nie moge na coś takiego pozwolić


    PAAAAAANIE!!!! DAJ PAN SPOKÓJ !! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


  6. #6

    Re: The Convention on International....

    ja zarejestruje


  7. #7

    Re: The Convention on International....

    jak jesteś bogaty to rejestruj :P

    ja wyznaje motto: 'bo to polska nie e e e e e ee łyci byci elegancja francja'

    lol

    tylko nie posądzajcie mnie teraz o słuchanie hip hopu ))


  8. #8

    Re: The Convention on International....

    Po prostu nasz rząd nie wie już z czego kasę ściągnąć, to takie coś wymyślili. Niedługo trzeba będzie płacić za ziewanie w miejscu publicznym.

  9. #9

    Re: The Convention on International....

    ja nie jestem bogata, a wrecz przeciwnie. Ale rozumiem was. Kiedy bylam w szkole sredniej, tez nie mialam kasy.... i pewnie tez bym nie zarejestrowala (pomiajac, ze nie mialabym za co kupic tylu pajakow...).

  10. #10
    Kendzierzawiec
    Guest

    Re: The Convention on International....

    yyy.... a co będzie jak komuś urodzi sie 700 pajaków ? Będzie musiał je zarejestrować ? I za to zapłacić ?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •