A jednak nie jedza
Juz jestem bardzo zmeczony postami o jedzeniu, ale ok... niech jeszcze ten jeden raz poscik o karmieniu pinkami zostanie :]

Ja Cie pociesze tym, ze moja smithi l3 nie jadla nic przez miesiac.

Powiem tak -> Jesli sie rusza, reaguje na bodzce i nie jest uszkodzona...nie ma plesni...narosli... nie jest przesuszona, to wszystko jest w porzadku :]

A jedzeniem sie Yeter nie przejmuj. Sam widzisz, ze jest aktywna i oprocz tego, zachowuje sie w miare "normlanie".