-
Re: chudzinka...
A jednak nie jedza 
Juz jestem bardzo zmeczony postami o jedzeniu, ale ok... niech jeszcze ten jeden raz poscik o karmieniu pinkami zostanie :]
Ja Cie pociesze tym, ze moja smithi l3 nie jadla nic przez miesiac.
Powiem tak -> Jesli sie rusza, reaguje na bodzce i nie jest uszkodzona...nie ma plesni...narosli... nie jest przesuszona, to wszystko jest w porzadku :]
A jedzeniem sie Yeter nie przejmuj. Sam widzisz, ze jest aktywna i oprocz tego, zachowuje sie w miare "normlanie".
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum