Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Czerowna zarowka

  1. #1
    Drak
    Guest

    Czerowna zarowka

    Mam pytanie bo przeczytalem w opisie ze pajak nie widzi swiatla czerwonego.Czy moge pomalowac zarowke na kolor czerwony i go ogladac w nocy a on tego nie bedzie wiedziec???

  2. #2

    Re: Czerowna zarowka

    ptasznik prawie wcale nie rozpoznaje światła wiec nie robi to wiekszej roznicy. Czerwona zarowka 25 vat mozesz ogrzewac mu nawet przez 24 h


  3. #3
    Drak
    Guest

    Re: Czerowna zarowka

    Tak rozumiem to ale esh czy moge pomalowac byle jakas wtedy zarowke 25V ????na czerwono oczywiscie

  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czerowna zarowka

    Mozesz pomalowac, ale ja mam pewne drobne pytanko: czy nie lepiej by bylo kupic sobie za 2 zlote czerwona zarowke? :-)


  5. #5

    Re: Czerowna zarowka

    własnie Atrax - po co malowac jezeli mozna kupic ? :> a pozatym ptasznikowi i tak nie robi to zadnej roznicy ( a skoro nie widac roznicy to po co przepłacać ? :P:P:P )

    Pozdrawiam...


  6. #6
    neurosis
    Guest

    Re: Czerowna zarowka

    jak sobie przemalujesz to rozgrzewajac sie farba na zarowce prawie napewno zaczna sie wydzielac jakies trujace opary z farby...nie sadze zeby to bylo zdrowe dla pajaka....normalnie zarowy sa malowane w srodku

  7. #7

    Re: Czerowna zarowka

    zalezy od rodzaju farby sa farby ktore wytrzymuja wysokie temperatury ale co za tym idzie sa drogie :/ po jakims czasie farba zacznie sie "topic" i...tyle / lepiej kup sobie czerwona zarowke w sklepie za 1-2 zł :P


  8. #8

    Re: Czerowna zarowka

    paaanie... daj pan spokoj...


  9. #9

    Re: Czerowna zarowka

    hehe :> klasyczne powiedzonko majstra :P


  10. #10

    Re: Czerowna zarowka

    żarty sie pana 3mają?! >


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •