Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Witam wszystkich

Mieszany widok

  1. #1
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Witam wszystkich

    Witam.
    Dobrze ze sie grono terrarystow powiekrza oby tak dalej ...


  2. #2

    Re: Witam wszystkich

    widze ze mamy tu doczynienia ze swoistym przypadkiem ksiegi gosci witaj nieznajomy !


  3. #3

    Re: Witam wszystkich

    witam:-) a zarejestrowałeś smithiego??:-) hehehe


  4. #4

    Re: Witam wszystkich

    hallo, dopisuje sie do powitań

    życzę samych sukcesów

    tak trzymać - fajno jest, że wiara sie przedstawia na forum - zawsze to milej


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •