Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: pytanie o wode

  1. #1
    xmen
    Guest

    pytanie o wode

    Czy musze mieć koniecznie poidełko w terrarium czy zamiast tego mogę lać wode na kamień i czy tak może być. Czy ktoś z was tak robi.

  2. #2

    Re: pytanie o wode

    co rozumiesz przez slowa "lac wode na kamien" ?!
    jakis pojemniczek z woda jest po to zeby chocazby pomoc w utrzymaniu wilgotnosci , zadko niktorzy widza zeby pajaki pily z niego ! ale kazdy je zaleca :P

    Pozdrawiam ! Kuba

  3. #3

    Re: pytanie o wode

    xkubax ja czesto widze jak moj pająk pije z kubeczka polecam włożenie naprawde przydatny gdyż na kamień to nie to samo

  4. #4

    Re: pytanie o wode

    ja też ostatnio widziałem jak pająk pije z miseczki, ponadto uwialbia robić tam kupki (nie zanieczyszcza torfu) :-)


  5. #5

    Re: pytanie o wode

    Hmm...moje pajaki nie maja wody w zadnym pojemniku - po co ? pajak i tak pobiera potrzebna mu wode z podloza wiec miseczka z woda nie jest wymagana, ale jezeli ktos chce...prosze bardzo...


  6. #6

    Re: pytanie o wode

    ja nie mam miseczek. Parowało to to, pająki zasypywały je torfem. Eee tam - to trochę z lenistwa, ale nie widzę negatywnych skutków. Dbam bardzo o wilgotność. Pozdrawiam


  7. #7
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: pytanie o wode

    Moja rosea czesto pije z poidelka , lanie :0 na kamien nic praktycznie nie da.!!


  8. #8

    Re: pytanie o wode

    Moje pajaki pija ( hehe...alkoholicy :P ) ale z podloza ;-) miski im nie daje poniewaz...zasypalyby lub oplotly pajeczyna, wiec wystarczy dobra wilgotnosc


  9. #9

    Re: pytanie o wode

    Jak to RAMMSTEIN, ostatnio mówiłeś, że któryś z twoich pająków sra do miski z wodą ?!

  10. #10

    Re: pytanie o wode

    bo tak bylo - ale tego pajaczka juz sprzedalem


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •