Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dziwne zachowanie smithi

  1. #1
    Clovis
    Guest

    Dziwne zachowanie smithi

    Witam, mam pajaczka smithiego-okolo L6-4cm ciala i mam pewne pytanie. Otoz od okolo tygodnia pajaczek zaczal "szalec". A mianowicie zaczal rozkopywac ziemie w faunaboxie, przeniosl nakretke na wode i oparl o scianke. teraz 95% czasu spedza albo na nakretce albo wedruje po sciankach. Mam go na dniach przeniesc do nowego terra ale mam jeszcze pytanko, czy mozliwe ze cos mu nie gra z torfem? Moze cos z nim nie tak i dlatego unika kontaktu z gleba?

  2. #2

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    poprostu nie podoba mu sie wystrój w terra pajączka tak mają ze prezkopują torf


  3. #3
    kulpato
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    smithi sa dosc wymagajace co do wystroju jak i wilgotnosci i ogrzania. Sam mam jednego L5 i tez sie tak zachowywal. Wsadzilem go do innego terra i jest juz ok.
    Clovis napisał(a):


  4. #4

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    mlode brachypelmy lubia kopac - nie musisz sie martwic, wszystko będzie ok


  5. #5
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    Bracie ptasznik to istota:> , chce wrzystko uzadzic po swojemu tak jak TY swoje cztery kontu w domku. Nie masz obaw do zmartwien


  6. #6

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    A moja albopilosum to "ośmionoga owłosiona koparka" przekopuje torf w terra wzdłuż i wszerz. Prawdopodobnie dorabia jako górnik i robi sobie takie małe biedaszyby. Miseczka z wodą została już zasypana i podkopana, bedę musiał ją wyciągnąć bo może spajść na pajączka.


  7. #7

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    Takie są B. albopilosum - uwielbiaja kopac, wiec to zadna nowosc - to pseudopodziemne ptaszniki ;-)


  8. #8
    yiuldyn
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    Sory ale L6 i 4cm ciałka to nie możliwe... Chyba mierzyłeś razem z odnóżami co??


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    Ja bym raczej powiedzial, ze to L8.

    Moja smithi tez kiedys tylko by kopala i kopala, ale raczej jej przeszlo.


  10. #10

    Re: Dziwne zachowanie smithi

    tesh tak mysle podzielam zdanie moich przyjacioł terrarystow ;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •