Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nie je ich!

  1. #1

    Nie je ich!

    Ja wszystko rozumiem ale jak swierszecze na skorpionie jezdza to tego nie rozumiem :-) Mam imperatorka od okolo miesiaca i przez ten czas jeszcze nic nie jadl.Wczesniej dostawal dosyc duze swierszcze lecz teraz kupilem mu mniejsze.I ten lobuz nie chce ich jesc.To ja p4ensete, za swirszcza i podstawiam mu pod szczypce(bo moze ich zlapac nie moze czy co).A ten olewka na swierszcza i idzie dalej.Zapedzil go do kata i tez nic.One laza po nim wchodza pod niego a ten nie reaguje.Czy tak jest ze jak nie jest glodny to pozwala zeby po n im lazily i nic z tego nie robi???????kolega ktory wczesniej go mial mowil ze jak tylko cos bylo blisko to na to polowal.ATak powinno byc??????????Bo zaczynam sie martwic.

  2. #2

    Re: Nie je ich!

    Nie przejmuj się, one chyba tak mają. My wprawdzie nie mamy skorpiona, ale w sierpniu mieliśmy okazję opiekować się ciężarną imperatorową. Ona miała takie same zachowania. Potrafiła w jedną dobę zjeść dwa - trzy świerszcze, a potem kilka dni służyła świerszczom, jako pojazd lub kryjówka. Woziły się na niej, a ona jakby ich w ogóle nie czuła.


  3. #3

    Re: Nie je ich!

    tyle czytalem na temat imperatorow ze poluja i wogole a on mi psikusa zrobil i swierszcze wozi :-) Ciekawe co jeszcze wymysli.

  4. #4

    Re: Nie je ich!

    Po takich doświadczeniach będziesz mógł napisać może lepszy informator na tamat imperatorów, niż te, które są dostępne. One nie opisują ciekawostek z życia robali.


  5. #5

    Czysty skorpion :-)

    dzis rano wstaje i z nadzieja podchodze do tera.Patrze siedzi i nie spi tylko udaje kota tzn jeden szczypiec wsadza do ryjka tak jak by sie myl :-) licze swierszcze ktore wczoraj wrzucielm -sa wszystkie- jednak ich nie zjadl.No ale co on robil z tym szczypcem??????Czu u was tez byly lub sa takie zachowania czasami???????

  6. #6

    Re: Czysty skorpion :-)

    to znaczy ze...myje się poprostu :P

    a co jedzenia...P. imperatory są znane z tego ze jedzą "na zapas" wiec nie musisz się niczym martwic, jak zgłodnieje to zje, moj skorpion nie je juz od 2/3 miesiecy


  7. #7

    Re: Czysty skorpion :-)

    teraz caly czas siedzi w norze.nigdy sie wczesaniej nie zakopywal.I troszke sie przestraszylem bo siedzial w jamce ale wejscie do niej bylo zasypane.Czy jak on jest tak odciety od swiata to umie sie sam odkopac???????oczywiscie jesli nie ma tam zadneko kamirenia czy innej przeszkody?????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •