Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wylinka-->co jest kurde?

  1. #1

    wylinka-->co jest kurde?

    moj b. vagans L2 wlasnie zrzuca wylinke (3) to znaczy zaczol juz jakies 4 godziny temu polozyl sie na plecy i tak lezal ale jakies 3 godziny temu podkurczyl nogi i nic nie rusza sie...czy to normalne?? wilgotnosc chyba ok tmp 27 stopni prosze o szybka pomoc....


  2. #2

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    wszystko jest prawodlowe nie ruszaj pajaczka poradzi sobie ..... wylinka z reguly trwa bardzo dlugo ..... niczym sie nie przejmuj .. obudzisz sie rano a pajaczek bedzie po wylince

  3. #3

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    ale to normalne ze od 3 gdzin nawet nie kiwnol noga?


  4. #4
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    Tak, wylinka jest to wyczerpujacy proces i ptasznik potrzebuje odpoczac sobie


  5. #5

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    oczywiscie ze to wylinka ... przeciez nie jest wiadome ile minut czy godzin ptaszniki maja przechodzic wylinke !! moze to trwac godzine dwie ... nawet piec ....... pozostaje czekac

  6. #6

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    To ze pająk si enie rusza, to nie znaczy ze w jego organizmie sie nic nie dzieje. Pewnie teraz aktywnie pompuje płyny i zwieksza cisnienie pod starym pancerzem.


  7. #7

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    kurde.. mój smithi L2 teraz też przechodzi 3 wylinkę... skrył się gdzieś w pojemniku po kliszy.. i ja chcąc sprawdzić wilgotnośc podłoża dotknąłem go i okazało się, że akurat był tam pająk ;/ ruszyłem jego odnóżem ale myślę, że nic mu nie będzie.. mam nadzieję :P


  8. #8
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: wylinka-->co jest kurde?

    Nic nie bedzie, ale jak sie zbliza wylinka nalezy wrzystko zrobic tzn. zwiekrzyc wylgotnosc m. in. zeby podczas wylinki niezaklucac mu spokoju


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •